bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на надання послуг бізнес-аналітики
24.09.2021

ГО «ҐВАРА МЕДІА» в рамках проєкту «Gwara Back» (Угода № RPP/2021/09/100/EC, в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру та урядів Данії, Швейцарії та Швеції оголошує відкритий Конкурс на надання послуг бізнес-аналітики.

Дати оголошення відкритого конкурсу на надання послуг (виконання робіт):

24.09.2021 – 08.10.2021

Предметом надання послуг (виконання робіт) є:

Послуги бізнес-моделювання та аналізу:
- збір інформації та її аналіз;
- розробка стратегії проєкту;
- перемовини зі стейкхолдерами проєкту;
- розробка функціоналів проєкту;
- наповнення беклогу проєкту на основі користувацького досвіду.

Послуги (роботи) повинні відповідати наступним вимогам:

 • Додатковою перевагою є бакалавр економіки, менеджменту, інженерної освіти або подібної освіти або бізнес-освіта;
 • 2-3 роки досвіду роботи на аналітичній посаді (IT, консалтинг, управління проектами тощо);
 • Аналітичне мислення на основі даних;
 • Навички управління проектами;
 • Досвід створення продуктів та B2B у стартап-середовищі;
 • Ефективні навички письма та ділової комунікації (українська та англійська мова);
 • Орієнтований на результат, автономний та ефективний спеціаліст;
 • Вміння оскаржувати та обговорювати важливі для організації питання;
 • Вміння переконувати за допомогою фактів. 

Надання послуг (виконання робіт) здійснюється в рамках проєкту без ПДВ.

Вимоги до надавача послуг (виконавця робіт) – учасника конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для надання послуг (виконання робіт); заявлені послуги (роботи) мають бути надані (виконані) у вказаному об’ємі; надавач послуг (виконавець робіт) має можливість надати послуги (виконати роботи) у вказаний строк та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір про надання послуг (виконання робіт), рахунок-фактура, видаткова накладна, тощо).

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи (склад цінової пропозиції):

 • код ЄДРПОУ для перевірки стану реєстрації, уповноваженої особи, стану податкової реєстрації та відсутності у реєстрі боржників;
 • цінова пропозиція вільного формату;
 • резюме або портфоліо проектів;
 • інші документи, якщо вважає за необхідне та може бути корисним для розгляду.

Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

 1. відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;
 2. відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;
 3. якість опису послуги та відповідність очікуванням організатора;
 4. строк надання послуг: протягом 50 календарних днів від дати підписання Договору;
 5. прийнятна ціна, умови оплати та гарантійний термін. 

Оплата послуг (робіт) здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане надавач послуг (виконавець робіт), пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості, досвіду та гарантії.

Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг (виконання робіт), але не менше 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття пропозицій.

 

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел. адресою: [email protected] до 06 жовтня 2021 року, 18:00.

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника, засвідчені печаткою (за наявності) та мають бути надіслані:

 • в електронному вигляді (у форматі PDF) на електронні адреси ГО «ҐВАРА МЕДІА» back@gwaramedia.com та [email protected] та [email protected] із темою листа «Відкритий конкурс грантова угода №RPP/2021/09/100/EC» не пізніше 23:59 08.10.2021. 

Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 23:59 08.10.2021 розгляду не підлягатимуть і повертаються учасникам у запечатаному вигляді.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором переможцю конкурсу шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання конкурсу комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 10.10.2021.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контакти: 
Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію електронною поштою [email protected].

Контакти

 • https://back.gwaramedia.com/

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.