bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Оголошення про продовження відкритого тендеру на виконання ремонтно-будівельних робіт

ГО «Кремінський центр регіонального розвитку «Наша громада» в межах проєкту «Ефективне врядування і залучення громадян задля досягнення правосуддя, безпеки, захисту довкілля та соціальної єдності у східній Україні» за підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії, що реалізується  ПРООН, оголошує відкритий тендер на вибір підрядної організації для виконання ремонтно-будівельних робіт.

Дата оголошення про тендер:  24.09.2021 р.

Термін подання тендерних пропозицій: до 16:00 01.10.2021.

Предметом тендеру є послуги з капітального ремонту приміщення ЛКП «Кінотеатра «Дружба» (другий поверх) під освітній центр «Поліція проти насильства» за адресою проспект Перемоги, буд. 121, м. Лисичанськ, Сєвєродонецького району, Луганської області.

Вимоги до учасників тендеру:

До участі у тендері запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: постачальники, що мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здіснення надання послуг, відповідні ліцензії на здійснення будівельних робіт, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, акт виконаних робіт).

Умови проведення тендеру та додаткові документи можна завантажити за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/12FnT9foM4crPA1f_Y3J0tr7B0TH6KW8N?usp=sharing

Конкурсна пропозиція Підрядника складається з таких документів: 

Документ 1. Проформа Цінової пропозиції за зразком;

Документ 2. Кошторисна документація  ( з мокрою печаткою та підписом - повний пакет з  розрахунками) 

Документ 3. Інформація щодо досвіду роботи та кваліфікації (договори на виконання аналогічних робіт, рекомендовані листи, тощо);

Документ 4. Завірена печаткою підрядника копія ліцензії на виконання відповідних ремонтно-будівельних робіт

 Документ 5. Інформація про наявність фінансових ресурсів (довідка з банку про стан рахунку, тощо); 

Документ 6. Оригінал Рахунка-фактури

Документ 7. Зразок договору підрядних робіт

Документ 8. Копія документу, що підтверджує реєстрацію;

Документ 9. Копія документу, що підтверджує податковий статус

Документ 10. Інформація про наявність необхідного обладнання та персоналу

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

  1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
  2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення
  3. Якість опису послуг та відповідність очікуванням організатора
  4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання послуг
  1. Термін виконання робіт 30 діб з дати отримання передплати

Тендерні процедури

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та до 16:00 01.10.2021 року  надіслані:

1)          на електронну адресу [email protected] у відсканованому (електронному вигляді, у форматі PDF) із зазначенням у темі ел. листа “Відкритий тендер: RPP/2021/07/073/CP Назва підрядника»

2)          в запечатаних конвертах в паперовому вигляді з мокрими печатками та підписом на адресу м. Кремінна, пл. Красна,20, офіс ГО «Наша громада», каб. № 3.

Проведення засідання тендерного комітету, яке передбачає розкритття запечатаних конвертів та розгляд отриманих пропозицій відбудеться 04.10.2021 року о 15.00 годині за адресою м. Кремінна, пл. Красна,20, офіс ГО «Наша громада» з урахуванням карантинних обмежень.

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 16:00 години 01.10.2021 року, розгляду не підлягатимуть.

Технічна оцінка запропонованих тендерних пропозицій згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному тендерному оголошенні та визначення переможця тендеру буде здійснена організатором тендеру не пізніше 06.10.2021 р.

Результати тендеру будуть повідомлені учасникам тендеру протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контактна особа: Загоруй Світлана телефон 050-983-31-32

 

Контакти

  • Загоруй Світлана тел: 0509833132
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.