bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на постачання юридичних послуг для надання первинної та вторинної правової допомоги

Громадська організація «Центр інформації про права людини» (далі - Організація) оголошує відкритий тендер на постачання юридичних послуг для надання первинної та вторинної правової допомоги громадським активістам, правозахисникам та/чи членам їх сімей, які постраждали внаслідок різного роду переслідувань (фізичне, телефонне, кіберпереслідування чи цькування у мережі інтернет, тощо), фізичних атак та погроз щодо нанесення шкоди життю та здоров’ю у зв’язку зі своєю діяльністю.

Дата оголошення про тендер: 23 вересня 2021 р.

Термін подання тендерних пропозицій: до 06 жовтня 2021 р.

Предмет тендеру: юридичні послуги (надання первинної та вторинної правової допомоги) для громадських активістів та правозахисників, яких переслідують у зв’язку з їх діяльністю.

Кваліфікаційні вимоги до виконавців:

 1. Право на здійснення юридичної практичної діяльності за законодавством України.

 2. Досвід представництва інтересів потерпілих в судових і правоохоронних органах не менше, ніж 5 років.

 3. Перевагою буде досвід захисту прав правозахисників і громадських активістів, які постраждали через свою діяльність, досвід захисту потерпілих від злочинів, вчинених на ґрунті ненависті.

 4. Перевагою буде можливість надавати юридичні послуги без сплати ПДВ.

 5. Перевагою буде готовність надавати частину послуг pro bono.

Для участі у відборі необхідно надіслати на електронну адресу [email protected]:

 1. заповнену форму учасника тендеру (додається);

 2. копії документів, що дають право на здійснення юридичної практичної діяльності за законодавством України (включаючи копії адвокатських посвідчень);

 3. рекомендаційні листи (за наявності).

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою [email protected] до 06 жовтня 2021 року. Перевага буде надана постачальнику(-ам), пропозиція якого/яких набере найбільшу кількість балів відповідно до таблиці:

Критерії оцінювання наданих пропозицій:

Критерій

Максимальна кількість балів

Вартість послуг

50

Комплексність надання послуг (наявний якомога ширший перелік запитуваних послуг)

10

Досвід захисту прав правозахисників і громадських активістів, які постраждали через свою діяльність, досвід захисту потерпілих від злочинів, вчинених на ґрунті ненависті

10

Готовність надавати частину послуг pro bono

20

Можливість оплати послуг без сплати ПДВ

10

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції та установчі документи учасника, що подається на тендер, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг.

Визначення переможця тендеру відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу. Може бути обрано кілька переможців тендеру з метою покриття більшої території країни юридичними послугами.

Результати тендеру буде повідомлено організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 15 жовтня 2021 року.

Контакти

 • Тетяна Курач
 • адміністраторка проєкту
 • Центр прав людини ZMINA
 •  [email protected]
 • +38 063 108 18 93
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.