bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на закупівлю товару: Компресор Metabo Mega 350-100 W

ГО «Український бджільник»  в рамках проєкту «Ефективне врядування і залучення громадян у східній Україні» Угода №RPP/2021/09/108/ЕС, в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру та урядів Данії, Швейцарії та Швеціїоголошує відкритий Конкурс на закупівлю  Компресора Metabo Mega 350-100 W.

 Дати оголошення відкритого конкурсу на постачання:  22.09.2021 – 12.10.2021

 Предмет закупівлі є: Компресор Metabo  Mega 350-100 W

Кількість одиниць: 1 шт

Товар повинен відповідати наступним вимогам:

Тип  - компресор.

Форм-фактор – пересувний.

Об’єм ресивера – не менше 50 літрів.

Продуктивність – 320 л/хв.

Живлення – 230 В.

Тиск – до 10 бар.

Потужність – до 2,5 кВт

Вага – до 100 кг.

Закупівля здійснюється в рамках проєкту без ПДВ.

Вимоги до постачальника товарів – учасника конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі; заявлений товар має бути у наявності на складі у вказаній кількості; постачальник має можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною нижче адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна, тощо)

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи (склад цінової пропозиції):

 • код ЄДРПОУ для перевірки стану реєстрації, уповноваженої особи, стану податкової реєстрації та відсутності у реєстрі боржників;
 • цінова пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 • рахунок-фактура;
 • зразок договору купівлі-продажу / постачання;
 • інші документи, якщо вважає за необхідне та може бути корисним для розгляду.

Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

 1. відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;
 2. відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;
 3. якість опису послуги та відповідність очікуванням організатора;
 4. строк надання послуг: протягом 60 календарних днів від дати підписання Договору;
 5. прийнятна ціна, умови оплати та гарантійний термін.

Оплата послуг здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії.

Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару, але не менше 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття пропозицій.

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за      ел. адресою: [email protected], або за телефоном +380502833356, +380954287880 (керівник проєкту Дронь Юрій) до 9 жовтня 2021р. до 18:00

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника, засвідчені печаткою (за наявності) та мають бути надіслані

 •  в електронному вигляді (у форматі PDF) на електронні адреси   ГО «Український бджільник» [email protected] та  [email protected] та [email protected]  із темою листа «Відкритий конкурс грантова угода № RPP/2021/09/108/ЕС»  не пізніше 12 жовтня 2021р. до 18:00.

Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після  12 жовтня 2021р.  розгляду не підлягатимуть і повертаються учасникам у запечатаному вигляді.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором переможцю конкурсу шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання конкурсу комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 13 жовтня 2021 року

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контакти: Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію за телефоном +380502833356, +380954287880.

 

КОНКУРСНА  ПРОПОЗИЦІЯ

 

м. _____                                                                                 «____» ______________ року

 

____________________(повне найменування постачальника) _______________________ ,  (ідентифікаційний номер ХХХХХХХХХХ, ХХХХ, м. _________________, _вул. ХХХХХХХХХХХХ, ХХХ), надає свою пропозицію  ГО «Український бджільник» щодо участі у конкурсі, що проводиться Організацією на поставку товару, згідно з вимогами, висунутими ГО «Український бджільник» згідно конкурсного оголошення № 2 про закупівлю Компресора Metabo Mega 350-100 W від  22 вересня 2021 року.

 Вивчивши (повне найменування постачальника)_______________________ цим підтверджує, що має організаційну можливість та погоджується поставити товар                ГО «Український бджільник»  відповідно до наступних умов: конкурсні вимоги                     ГО «Український бджільник», _________________________

 1. Найменування товарів: ____________________.
 2. Якість товарів відповідатиме: ________________________.
 3. Ціна послуг (грн., з/без ПДВ): ____________________.
 4. Строк поставки товару: __________________.
 5. Загальна вартість, з/без ПДВ: _________________.
 6. Опис товарів: _______________________.
 7. Умови оплати: ___________________.
 8. Умови, які необхідно виконати організації для отримання товарів: _____________________.
 9. Податковий статус постачальника: _________________________
 10. КВЕД:______________________

 

 

 

Загальна вартість цієї пропозиції       _________,00 грн. (______________ грн. 00 коп.) з/без ПДВ.

 До цієї Пропозиції додається:

 1. Оригінал рахунку-фактури №_________ від _____________ року
 2. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 3. Копія документу, що підтверджує податковий статус
 4. Зразок Договору поставки товару

 

ПІБ уповноваженої особи__________________(підпис та печатка)

 

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.