bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Оголошення про проведення відкритого тендеру із надання послуг

 ГО «Маріупольський Айті кластер» в рамках грантового проекту «Інспектор доступності організацій та сервісів», що реалізується в межах  Програми ООН із відновлення та розбудови миру та урядів Данії, Швейцарії та Швеції,оголошує відкритий тендер на закупівлю послуг.

Дата оголошення про тендер:22 вересня 2021 р.

Термін подання тендерних пропозицій: до 06 жовтня 2021 р., 18.00

 Предметом закупівлі є  послуги, а саме:  

1 Розробка модуля “Інспектор доступності” для Android

2 Розробка модуля “Інспектор доступності” для iOS

3 Адаптація додатку до бренду кожної громади

4 Розробка системи адміністрування для модуля “Інспектор доступності”

5 Розробка презентаційних роликів для кожної громади

6 Наповнення додатків контентом (переможець конкурсу повинен створити контент  індивідуально для кожної громади)

7 Тренінг з активістами громадських організацій, що працюють з людьми з інвалідністю, маломобільними особами, батьками з малолітніми дітьми ( окремий тренінг для представників кожної громади, всього 5 тренінгів)

8 Навчання представників муніципалітету роботі з адміністрування додатку ( окремо для кожної громади, всього 5 тренінгів)

 
відповідно до ТЗ, що додається (додаток 2)

Строк надання послуг: протягом 70 днів від дати підписання Договору поставки.

Закупівлі в межах проєкту здійснюються без ПДВ.

Вимоги до постачальника послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: не є платниками ПДВ, постачальники, що мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі/надання послуг, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/ акт виконаних робіт) 

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;

 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус

 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається);

 4. Оригінал Рахунка-фактури 

 5. Зразок договору поставки послуг

 6. Та інші документи, якщо вважає  за необхідне

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;

 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення

 3. Якість опису послуги та відповідність очікуванням організатора

 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання послуг 

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою [email protected] до 30 вересня 2021 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у відсканованому (електронному вигляді, у форматі PDF) надіслані учасником  до 06 жовтня 2021 року 

 1. На електронні адреси [email protected], [email protected], [email protected]та [email protected] з зазначенням у темі «Вікритий тендер_RPP/2021/09/104/EC _______ назва учасника»

 2. Організатору тендеру в запечатаних конвертах, у письмовій формі за адресою: м. Маріуполь, вул. Італійська, 136А, Донецька область, Україна, 87525 у строк до 06 жовтня 2021 року.  

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 18:00 06 жовтня 2021, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну. 

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.  Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 08 жовтня 2021 року.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.