bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі Термоелектричного модуля Пельтьє

Оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі Термоелектричного модуля Пельтьє. 

ГО «Український бджільник» в рамках грантового проекту «Ефективне врядування і залучення громадян у східній Україні», що реалізується в межах  Програми ООН із відновлення та розбудови миру та урядів Данії, Швейцарії та Швеції, оголошує відкритий тендер на закупівлю товарів.

Дата оголошення про тендер: 22  вересня 2021 р.

Термін подання тендерних пропозицій: до 12 жовтня 2021 р.

 Предметом закупівлі є товари, а саме: 

Термоелектричний модуль Пельтьє ТЕСВ-79-199

Кількість одиниць – 800 шт.

Характеристики:

Зовнішні розміри – 20 х 20 х 3,6 мм

Максимальна потужність – 18,5 Вт (при 25℃)

Різниця температур ʌTmax (℃) – 74 (при 25℃)

Максимальний струм (I max) – 3,4 Amps

Максимальна напруга (Vmax) – 8,8 Volts (при 25℃)

Опір модуля – 2,18 Ohms (при 25℃)

або аналогічний за характеристиками товар іншого виробника

 

Строк надання товарів/ послуг: протягом 60 днів від дати підписання Договору поставки.

У вартість послуги/товару повинна бути включена доставка товару до місця призначення, а саме: 58021, м.Чернівці, вул.Узбецька, буд.1, кв.64

Закупівлі в межах проєкту здійснюються без ПДВ.

Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: не є платниками ПДВ, постачальники, що мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі/надання послуг, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/ акт виконаних робіт)

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус
 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 4. Оригінал Рахунка-фактури
 5. Зразок договору поставки товару
 6. Паспорт товару (якщо необхідно)
 7. Ліцензію на товар
 8. Гарантійний талон
 9. Та інші документи, якщо вважає  за необхідне

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення
 3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора
 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою  [email protected]до 9 жовтня 2021 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у відсканованому (електронному вигляді у форматі PDF) надіслані учасником  до 12 жовтня  2021 року на:

 1. на електронні адреси [email protected], [email protected]та [email protected] , зазначивши у темі «Вікритий тендер_ Грантова угода RPP/2021/09/108/ЕС - ГО «Український бджільник»,
 2. організатору тендеру в запечатаних конвертах, у письмовій формі за адресою: Дроню Ю.С. вул.Узбецька, буд.1, кв.64, 58021, м.Чернівці у строк до 10 жовтня 2021 року. 

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 18 години 12 жовтня 2021р., розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.  Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 14 жовтня 2021 року.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Керівник ГО «Український бджільник»        Юрій Дронь                                           

телефон  +380502833356 

 

Контакти

 • Юрій Дронь телефон +380502833356
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.