bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Надання послуг із дизайнування та реалізації проєкту з розвитку лідерського потенціалу жінок

Фонд Східна Європа у межах реалізації швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади EGAP» оголошує конкурс на вибір підрядника для надання послуг із дизайнування та реалізації проєкту з розвитку лідерського потенціалу жінок у місцевому самоврядуванні, зокрема у сфері цифрової трансформації.

Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та фінансується Швейцарською агенцією розвитку і співробітництва, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян та сприяння соціальним інноваціям в Україні.

Мета проєкту – посилити потенціал жінок-лідерок місцевого самоврядування, представників/-ниць місцевих громадських організацій та волонтерів/-ок із підготовки цифрових ініціатив для покращення якості врядування, більш ефективного представлення інтересів своєї громади.

Проект покликаний сприяти забезпеченню гендерної рівності через посилення ролі жінок у політиці та прийнятті рішень на місцевому рівні, зокрема – через підвищення обізнаності в сфері цифрової трансформації та цифрової економіки, надання менторської підтримки жінкам-лідеркам місцевого самоврядування у реалізації ними цифрових рішень у власних громадах, а також через формування та розвиток активної спільноти жінок-однодумиць у місцевому самоврядуванні для взаємопідтримки, співпраці, обміну досвідом, контактами, інформацією.

Основне завдання – дизайн, організація та реалізація комплексу заходів із формування спільноти жінок-лідерок місцевого самоврядування, збільшення їх лідерського потенціалу та участі у процесах прийняття рішень. Перелік заходів може включати, але не має обмежуватись наступними:

1. Дослідження потреб та рівня цифрової грамотності цільової аудиторії проєкту.

2. Ідентифікація мотивованих представниць цільової аудиторії проєкту.

3. Навчальні заходи для жінок-лідерок місцевого самоврядування, представників/-ниць місцевих громадських організацій та волонтерів/-ок.

4. Заходи для формування спільноти жінок-однодумиць із учасниць проєкту.

5. Менторська підтримка учасницям проєкту для визначення та реалізації ними власних цифрових рішень для громад.

Термін реалізації проєкту – 6 місяців.

Вимоги до виконавця:

– досвід виконання аналогічних завдань;

– обізнаність у тематиці цифрових компетенцій;

– можливість залучення експертів/-ток із підтвердженим успішним досвідом для проведення дослідження;

– можливість залучення потрібних експертів/-ток, менторів/-ок ;

– виконавець має забезпечити структурування та адаптацію запропонованих заходів/інструментів виявленим потребам учасниць проєкту.

Критерії відбору:

– якість запропонованих стратегії та плану реалізації проєкту, реалістичність очікуваних результатів;

– якість запропонованої методології з проведення первинного дослідження;

– досвід виконання аналогічних завдань;

– ціна.

Порядок подання пропозицій:

Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми, наведеної у Додатку 2, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:

· копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

· копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

Пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності), електронна копія пропозицій має бути надіслана на електронну пошту [email protected].

На конверті має бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проєкту №4278-02 та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без урахування ПДВ.

Терміни та адреса подання заявок:

Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа в паперовому вигляді на адресу Програми EGAP Фонду Східна Європа не пізніше 1 жовтня 2021 року. Враховуючи дистанційний режим роботи Фонду, електронна копія заявки обов’язково має бути надіслана на адресу електронної пошти [email protected] не пізніше 1 жовтня 2021 року.

Адреса: Програма EGAP, Фонд Східна Європа

вул. Саксаганського 96, 5 поверх, офіс 508

Київ, 01032 Україна

Контактна інформація: Юлія Заплавна, [email protected]

Учасники тендеру будуть письмово повідомлені про його результати.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.