bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на придбання меблів

 КОНКУРС НА ЗАКУПІВЛЮ ТОВАРУ

Громадська організація: «Рада жінок Новоайдарщини» в рамках проєкту «Viam supervadet vadens»(Угода № RPP/2021/09/124/DR від 13 вересня 2021), в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, оголошує конкурс на закупівлю товарів.

Дата оголошення конкурсу: 21.09.2021

Термін подання тендерних пропозицій: до 16:00 15.10.2021

Предметом закупівлі є товари, що описано нижче: меблі.

 

Дати оголошення відкритого конкурсу на постачання послуг:

дата початку—дата кінця 21.09.2021 – 15.10.2021

Предметом закупівлі товарів  є: меблі

Характеристика товару:

1.Комод – 2 одиниці

Ш:600: В:920; Г:370

Матеріал:    ламіноване ДСП, ніжки металеві

Колір ДСП: Дуб сонома,

Крайка ПВХ 0,5 мм.

Роликові напрямні для висувних шухляд.

Виготовлено з ДСП фірми Swisspan (Швейцарія). Товщина ДСП 16 мм.

Меблі доставляється в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою і схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені.

2. Шафа  книжкова -1 одиниця

Ш 600; В:1950:Г:366

Матеріал: ламіноване ДСП

Колір ДСП: Дуб сонома

Матеріал:    ламіноване ДСП, 16мм

Книжкова шафа поєднує в собі переваги великої вітрини з дверцятами з напівпрозорого міцного загартованого скла і закритого нижнього відсіку з двома великими полками.

3.Шафа-стелаж -1 одиниця

Ш:600; В 1950; Г: 366

Матеріал:    ламіноване ДСП, 16 мм.

Колір ДСП: Дуб сонома

Книжкова шафа з двома дверима, 4 великими полицями.

4. Передпокій - 1 одиниця

Ш:1202(608+594) В:1950; Г:464

Колір: ДСП: Дуб сонома

Матеріал:    ламіноване ДСП 16 мм.

Крайка ПВХ 0,5 мм. Виготовлено з ДСП фірми Swisspan (Швейцарія). Шафа складається з двох частин, перша (608 мм.) для верхнього одягу, двох- дверна, друга частина (6594) без дверей,1 полиця для головного убору, 6 гачків для одягу, дві полиці для взуття (В: 436)

5.Стілець офісний «Призма алюм»  -10 одиниць.

Ш:540; В:820; Г: 560.

Форма сидіння       чотирикутна

Особливості : без підлокітників, штабельовані.

Каркас : Метал.

Колір: світло-коричневий.

Матеріал оббивки: Тканина

6.Крісло Груша -2 одиниці.

Розмір: В: 130; Діаметр - 90 см; В:- 40 см.

Матеріали: Тканина – Оксфорд, синтетичний.

Наповнювач – Пінополістиролові кульки  3-5 мм.

Колір: помаранчевий

7. Стіл трансформер -3 одиниці

Довжина столу: 1100 мм

Ширина столу: 1100 мм (Ш. в складеному виді: 580 мм)

Висота столу : 750 мм (В. в складеному виді: 1200 мм)

Глибина в складеному виді      100 мм

Форма столу Круглий

Колір Дуб сонома

Матеріал: стільниця ламінована ДСП (ЛДСП) 18 мм, каркас, ніжки        метал.

8. Офісний диван -2 одиниці

Диван з підлокітником

Ш:1520;*620*760h

Матеріал: каркас металевий, оббивка - зносостійка штучна шкіра, наповнювач - пінополіуретан високої еластичності; опори металеві, хромовані

Колір: Золото

9. Стілець  складний (Джокер) -  10 одиниць.

В:800; Ш: 440; Г:440

Матеріал оббивки: Шкірозамінник,  Каркас: Метал.

Колір: чорний

Закупівля здійснюється в рамках проєкту без ПДВ.

Вимоги до постачальника товарів – учасника конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення оптової торгівлі; заявлений товар має бути у наявності на складі у вказаній кількості; постачальник має можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою: смт. Новоайдар Луганської області, вул. Незалежності, 46а (відділення Нової Пошти №1) та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна, тощо). Вартість доставки має бути включена у вартість товару.

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи (склад цінової пропозиції):

 • код ЄДРПОУ для перевірки стану реєстрації, уповноваженої особи, стану податкової реєстрації та відсутності у реєстрі боржників;
 • цінова пропозиція;
 • рахунок-фактура;
 • зразок договору купівлі-продажу / постачання;
 • інші документи, якщо вважає за необхідне та може бути корисним для розгляду.

Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

 1. відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;
 2. відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;
 3. якість опису послуги та відповідність очікуванням організатора;
 4. строк надання послуг: протягом 60 календарних днів від дати підписання Договору;
 5. прийнятна ціна, умови оплати – 100% оплата після постачання та гарантійний термін.

Оплата послуг здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії.

Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару, але не менше 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття пропозицій.

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел. адресою: [email protected] до 15.10.2021 року. КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ДЛЯ ЗАПИТАНЬ, 12:00 15.10.2021

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника, засвідчені печаткою (за наявності) та мають бути надіслані

 • в електронному вигляді (у форматі PDF) на електронну адресу ГО [email protected] та [email protected] із темою листа «Відкритий конкурс грантова   Угода № RPP/2021/09/124/DR _назва учасника» не пізніше 15.10.2021 року,

Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 16.00 15.10.2021 року розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором переможцю конкурсу шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання конкурсу комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 16.10.2021 року

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контакти: Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію за ел. адресою: [email protected] або телефоном 0958877687 (Ірина)

Контакти

 • Ірина
 •  0958877687
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.