bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Наукові битви та конкурс мінігрантів для учнів/ць шкіл України в рамках проєкту «Scientibattle»

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (напрям Дівчата STEM) спільно з сільськогосподарською компанією Corteva Agriscience™ реалізовують перший Всеукраїнський проєкт, який має на меті сприяти популяризації агробіологічних наук! Заявки приймаються до 30 вересня 2021 року.

В межах проєкту «Scientibattle» у 2021 році:

  1. З 20 жовтня по 10 листопада 2021 року команди 10-11 класів шкіл з різних регіонів приєднаються до проведення наукових битв. Кожна наукова битва фокусована на агробіологічних предметах та допоможе розширити уявлення учнів та учениць про прогресивність та масштабність варіантів реалізації власного потенціалу в сільськогосподарських науках. 

Зареєструватися для участі у проєкті можливо до 30 вересня 2021 за посиланням  https://forms.gle/AnWG71aUw26dFQen8

Більше інформації про Правила та Положення проєкту.

  1. З1 листопада до 15 грудня 2021 року команди 5 шкіл - переможниць матимуть змогу реалізувати власні агро ініціативи в рамках конкурсу мініпроєктів.

  2. З 4 по 22 жовтня 2021 року команди з 3-х дівчаток матимуть змогу зареєструватися на участь в “Girls Agro Camp” - онлайн табір для учениць 6-х класів, що допоможе викликати інтерес дівчат до вивчення STEM предметів.
    Подати заявку на участь в віртуальному таборі можливо за посиланням: https://forms.gle/e6xDJ3jNFhibBnyD8

Всім зацікавленим доступний загально пізнавальний етап – шість наукових відео від науковців/-иць про різні аспекти агробіології, які може використовувати вчительська спільнота в своїй освітній діяльності та які стануть основою для проведення наукових битв «Scientibattle».
Відео доступні за посиланням Scientibattle Ukraine - YouTube 

Також більше інформації та відповідей від профільних фахівців і фахівчинь в тематиці агробіології можна знайти на офіційних сторінках проєкту

https://www.instagram.com/scientibattle/

https://www.facebook.com/scientibattle

З будь-яких питань щодо участі у Проєкті звертайтесь до координаторки - Ольга scientibattle@gmail.com,  (093) 970 7302.

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.