bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ГО «Зелені долоні» закуповує лавки

Громадська організація «Зелені долоні» в рамках проєкту «Від екології природи до екології душі» (Угода № RPP/2021/07/067/DR від 14.07.2021), що реалізується в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції, оголошує відкритий конкурс на закупівлю товарів.

Дата оголошення конкурсу: 09.09.2021

Термін подання тендерних пропозицій: до 17:00 22.09.2021

Предметом закупівлі є товар, а саме (детально вказуєте найменування товару з усіма характеристиками):  лавка Рапсодія

Кількість 4 одиниці

Основні характеристики товару:

Ніжки - сталь - труба 40х80х2 мм, фарбована порошковою поліефірною фарбою, колір покраски RAL-8017 коричневий;

Сидіння та спинка зроблені з соснової дошки товщиною 45 мм. Пофарбована поліефірною порошковою фарбою. Покрита спеціальним компонентом для зовнішнього використання. Застосована спеціальна обробка, компоненти якої виключають появу термітів та інших шкідників.

Зона для сидіння становить 2000 мм, ширина – 560 мм, висота – 893 мм, висота сидіння – 423 мм

 

Строк надання товарів: протягом 15 днів від дати підписання Договору поставки.

У вартість товару повинна бути включена доставка товару до місця призначення, а саме смт. Новоайдар Луганської області

Закупівля здійснюється в рамках проєкту без ПДВ.

Вимоги до постачальника товарів – учасника конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі; заявлений товар має бути у наявності на складі у вказаній кількості; постачальник має можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою: смт.Новоайдар Луганської області, квартал Миру, 1А та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна, тощо). Вартість доставки має бути включена у вартість товару.

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи (склад цінової пропозиції):

 • код ЄДРПОУ для перевірки стану реєстрації, уповноваженої особи, стану податкової реєстрації та відсутності у реєстрі боржників;
 • цінова пропозиція;
 • зразок договору купівлі-продажу / постачання;
 • інші документи, якщо вважає за необхідне та може бути корисним для розгляду.

Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

 1. відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;
 2. відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;
 3. якість опису послуги та відповідність очікуванням організатора;
 4. строк надання послуг: протягом 15 календарних днів від дати підписання Договору;
 5. прийнятна ціна, умови оплати (100 % оплата після постачання товару) та гарантійний термін.

Оплата послуг здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії.

Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару, але не менше 30 (тридцяти) днів з дати розкриття пропозицій.

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел. адресою: [email protected], або за телефоном 0503670172 (відповідальний виконавець за придбання лавок Олена) до 20.09.2021 року. КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ДЛЯ ЗАПИТАНЬ, 12:00 20.09.2021

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника, засвідчені печаткою (за наявності) та мають бути надіслані

 • в електронному вигляді (у форматі PDF)на електронні адреси ГО [email protected] та  [email protected]   із темою листа «Відкритий конкурс грантова угода № RPP/2021/07/067/DR від 14.07.2021  ________назва учасника________________» не пізніше 22.09.2021 року,

 

Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 17.00 22.09.2021 року розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором переможцю конкурсу шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання конкурсу комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 27.09.2021 року

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контакти: Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію за телефоном 0503670172

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.