bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс «Безпечна поведінка на дорозі учасників дорожнього руху» для шкільної молоді

Громадська організація «Переселенці та громади разом» запрошує шкільну молодь (молодіжні команди) до участі в творчому конкурсі соціального відео про безпечну поведінку на дорозі учасників дорожнього руху (не водіїв авто): пішоходів, скутеристів, мотоциклістів, велосипедистів тощо. Роботи приймаються до 15 жовтня 2021 року.

Відео конкурсантів повинні розкривати одну з наступних тем: 

  • необхідність носіння світловідбивних елементів одягу;

  • носіння захисних  засобів (шоломи, перчатки тощо);

  • утримання транспортних колісних  засобів у справному технічному стані;

  • поведінка  пассажирів;

  • правила зупинки.

Мета конкурсу: привернути увагу  молоді  до існуючих небезпек та ризиків на дорозі через соціальні відео про безпечну поведінку учасників дорожнього руху (не водіїв авто): пішоходів, скутеристів, мотоциклістів, велосипедистів, молоді, яка використовує самокати, борди тощо. 

Загальний призовий фонд конкурсу: 39 000 грн. За кошти призового фонду буде здійснена закупівля призів для переможців: USB-колонки та бездротові навушники. Переможцями конкурсу будуть обрані декілька кращих робіт.

Строки конкурсу: роботи приймаються з 07.09.2021 р. по 15.10.2021 р. включно, шляхом заповнення заявки на участь у Конкурсі (https://forms.gle/x2PL2KQBXqzSsSgb9) та надання посилання на Відеороботу, розміщену на веб-сайті youtube.com.

Технічні вимоги:

  • хронометраж роліка до 120 секунд;      
  • мова українська;       
  • формат Full HD (1980х1020), HD (1280х720).

Детальніші умови в Положенні про конкурс за посиланням 

Молодіжним командам надається необхідна менторська підтримка у створенні відео у вигляді онлайн інформаційних сесій. За допомогою звертайтеся у Telegram за номером: +38 067 901 00 53, Кирило Дядя

Переможці будуть оголошені 5.12.2021 року. Фіналісти будуть запрошені на Фестиваль соціального відео для нагородження до Запоріжжя, що відбудеться 5.12.2021 року.

Конкурс оголошено громадською організацією «Переселенці та громади разом» у партнерстві з благодійною організацією «Благодійний фонд «Посмішка ЮА» за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру реалізує проєкт «Комплексна програма взаємодії поліції, органів місцевої влади та населення на засадах партнерства в Запорізькій області».

У разі виникнення запитань, звертайтеся на електронну пошту: [email protected] із зазначенням в темі листа: “Щодо конкурсу соціального відео”.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.