bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на поставку лабораторного обладнання та меблів

Організатор тендеру Луганська обласна громадська організація «Аграрна дорадча служба» запрошує постачальників до участі в тендері на поставку лабораторного обладнання та меблів, місце поставки: 84122, Донецька обл., м. Слов’янськ, вул. Свободи, 23, Луганський національний аграрний університет. Тендер проводиться в рамках проєкту «Вдосконалення вищої сільськогосподарської освіти у Східній Україні» за фінансової підтримки Європейського Союзу та Програми «Підтримка ЄС для сходу України». Тендерну документацію можна завантажити на веб-сайті https://lnau.in.ua/?lang=ua за посиланням: Тендерна документація проєкту ЄС «Вдосконалення вищої сільськогосподарської освіти у Східній Україні», Тендер №6 (лабораторне обладнання та меблі)..

Кінцевий термін для подання тендерних пропозицій – «04» жовтня 2021 р. 18:00

Можлива додаткова інформація або роз’яснення на питання учасників тендеру будуть опубліковані на веб-сайті https://lnau.in.ua/?lang=ua за посиланням: Тендерна документація проєкту ЄС «Вдосконалення вищої сільськогосподарської освіти у Східній Україні».

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.