bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на закупівлю офісних меблів

БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «СПІЛЬНА ДУМКА» в рамках проєкту  ”Ефективне врядування і залучення громадян у східній Україні” (Угода №RPP/2021/07/042/DR), в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки ЄС, оголошує відкритий Конкурс на закупівлю офісних меблів  для досягнення цілей програми.

 Дати оголошення відкритого конкурсу на постачання послуг:

 - 01.09.2021 року  — 15.09.2021 року

 

Предметом закупівлі послуг є:

Офісне крісло для персоналу RONDI Спайдер Chrome

Полиця для книг, стелаж для дому поворотний ДСП. P0022

Тумба офісна Квис КТЕ-13 40х75х60 см

Стіл журнальний HALMAR MARIFFA

Настільная лампа EGLO 95924

Шкаф сейф 127х46х34 см. БЛ-127К1Е1.Т1.П2.7035 механічний замок

 

Товар повинен відповідати наступним вимогам:

Лот 1. Офісне крісло для персоналу у кількості 2 од.

Основа крісла: хрестовина з роликом; макс. навантаження – 90 кг; ширина сидіння, глибина сидіння см – 45; висота крісла см – 88-101; матеріал основа – метал; матеріал оббивки – сітка.

 

 

Лот 2. Полиця для книг, стелаж для дому поворотний ДСП. P0022 у кількості 1 од.

Колір (відтінок) меблів         Білий, Дуб Сонома

Тип меблів                              книжковий стелаж

Матеріал виготовлення         ламінована ДСП

Габаритні розміри книжкової шафи:

Ширина шафи 352 мм

Глибина шафи 352 мм

Висота шафи 1 441 мм

Габаритні розміри книжкового стелажа

Ширина стелажа 352 мм

Глибина стелажа 352 мм

Висота стелажа  1441 мм

 

Лот 3. Тумба офісна Квис КТЕ-13 40х75х60 см

Количество ящиков  - 1

Количество дверей -1

Ширина – 40 см

Высота  - 75 см

Глубина  - 60 см

Материал корпуса - ламинированное ДСП

 

Лот 4. Стіл журнальний HALMAR MARIFFA

Производитель      Halmar ;Форма столешницы круглая; Цвет Черный; Габаритные размеры столика - Длина столика 420 мм; Глубина столика - 420 мм; Высота столика - 410 мм; Столешница МДФ шпонированный; Каркас, ножки - сталь покрытая краской.

 

Лот 5. Настільная лампа EGLO 95924

Тип крепления: на поверхность

Источник света: 1 x LED module (max.4.50Вт), в комплекте

Габариты: 32.5 см 48 см 12 см

 

Лот 6. Шкаф сейф 127х46х34 см. БЛ-127К1Е1.Т1.П2.7035 механічний замок

Складається з двох незалежних осередків; - комплектується ключовим замком; - товщина дверей – 1,2 мм; - товщина корпусу – 1,2 мм; Тип офісний; зовнішні Розміри (ШхВхГ) 460х1275х340; Касове відділення є; Кількість полиць 2; Колір RAL 7035; Вага 35 к.г

Вимоги до постачальника товарів – учасника конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі; заявлений товар має бути у наявності на складі у вказаній кількості; постачальник має можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною нижче адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна, тощо).

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи (склад цінової пропозиції):

 • код ЄДРПОУ для перевірки стану реєстрації, уповноваженої особи, стану податкової реєстрації та відсутності у реєстрі боржників;
 • цінова пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 • рахунок-фактура;
 • зразок договору купівлі-продажу / постачання;
 • інші документи, якщо вважає за необхідне та може бути корисним для розгляду.

Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

 1. відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;
 2. відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;
 3. якість опису послуги та відповідність очікуванням організатора;
 4. строк надання послуг: протягом 60 календарних днів від дати підписання Договору;
 5. прийнятна ціна, умови оплати та гарантійний термін.

Оплата послуг здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії.

Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару, але не менше 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття пропозицій.

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел. адресою: ovtchar.v@gmail.com,  або за телефоном  066 730 93 41 (керівник проєкту  Віталій Овчаренко) до 15.09.2021 року 17-00.   

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та 

 • в електронному вигляді (у форматі PDF) мають бути надіслані на електронну адресу БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «СПІЛЬНА ДУМКА» ovtchar.v@gmail.com  та tender@vzplus.org із темою листа «Відкритий конкурс грантова угода №№RPP/2021/07/042/DR»  не пізніше 17-00 год. 15.09.2021року, або в оригіналі у паперовому запечатаному вигляді мають бути надіслані за адресою: площа Центральна, 1, смт.Біловодськ Стробільського району Луганської області не пізніше  23.08.2021 року.

Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 17-00 год 15.09.2021 року, розгляду не підлягатимуть і повертаються учасникам у запечатаному вигляді.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором переможцю конкурсу шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання конкурсу комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 21.09.2021 року.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контакти: Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію за телефоном 066 730 93 41.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.