bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

У Сумах триває прийом проєктів від інститутів у сфері розвитку громадянського суспільства 2022

Організатор конкурсу

Департамент комунікацій та інформаційної політики Сумської міської ради оголосив конкурс з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері розвитку громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з бюджету Сумської міської територіальної громади на 2022 рік.

Пріоритетні завдання

Програми (проєкти, заходи) інститутів громадянського суспільства, що подаються для участі у Конкурсі, мають відповідати переліку пріоритетних завдань:

 1. Консолідація громадського руху Сумської міської територіальної громади, запровадження освітніх (просвітніх) та менторських програм для навчання активістів та посадових осіб місцевого самоврядування.
 2. Стимулювання інститутів громадянського суспільства у підготовці та прийнятті управлінських рішень.
 3. Стимулювання участі інститутів громадянського суспільства у розвитку Сумської міської територіальної громади.
 4. Налагодження ефективної взаємодії з органами місцевого самоврядування.
 5. Підвищення професійного рівня та інституційної спроможності інститутів громадянського суспільства та органів місцевого самоврядування у формуванні та реалізації місцевої політики.
 6. Сприйняття мешканцями етнічної, релігійної, професійної та іншого роду різноманітності як переваги для розвитку громади.

Хто може подаватися на конкурс

Конкурсні пропозиції можуть подаватися інститутами громадянського суспільства, зареєстрованими в установленому порядку не пізніше ніж за дванадцять місяців до оголошення проведення конкурсу.

Обсяг фінансування з бюджету та власний внесок ІГС

Граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів однієї програми (проєкту, заходу), що подається для участі у Конкурсі, становить у сумі 50 000,00 гривень (п’ятдесят тисяч гривень 00 копійок).

Інститут громадянського суспільства може подавати на конкурс кілька конкурсних пропозицій.

Основні види діяльності, що можуть бути підтримані організатором Конкурсу, спрямовані на реалізацію завдань Конкурсу:

 • проведення тематичних тренінгів, семінарів, вебінарів, засідань за круглим столом, дебатів;
 • проведення інформаційних кампаній;
 • вивчення громадської думки;
 • проведення форумів, фестивалів, конференцій;
 • проведення конкурсів, акцій, ігор, програм;
 • випуск поліграфічної продукції, спрямованої на реалізацію завдань конкурсу;
 • виготовлення та розміщення аудіовізуальних інформаційних, просвітницьких та методичних матеріалів;
 • виготовлення та розміщення соціальних роликів, фільмів;
 • розробка та друк методичних матеріалів;
 • створення тематичних вебресурсів.

Перелік необхідних документів

Конкурсна пропозиція повинна містити:

 1. Заяву про участь у конкурсі (додаток 1 до Порядку), складену за формою, що затверджена Порядком, із зазначенням найменування інституту громадянського суспільства та назви програми (проєкту, заходу) за підписом керівника або уповноваженої особи інституту громадянського суспільства, скріпленим печаткою інституту (у разі наявності).
 2. Опис програми (проєкту, заходу) та кошторис витрат, необхідних для виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу), за формою, що затверджена Порядком (додаток 2 до Порядку). Опис програми (проєкту, заходу) повинен містити мету і завдання, план виконання із зазначенням строків та відповідальних виконавців на кожному етапі, очікувані результати та конкретні результативні показники виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу), інформацію про цільову аудиторію, залучені до виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу) інші інститути громадянського суспільства, способи інформування громадськості про хід виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу), детальний розрахунок витрат та джерела фінансування.
 3. Листи-підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій (в разі їх залучення до виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу).
 4. Інформацію про діяльність інституту громадянського суспільства, зокрема досвід виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу) протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування інституту громадянського суспільства, його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення.

Конкурсна пропозиція складається державною мовою.

Конкурсні пропозиції подаються організаторові конкурсу у друкованій та електронній формі.

Термін подачі та адреса місця прийому документів

Прийом конкурсних пропозицій здійснюється департаментом комунікацій та інформаційної політики з 1 квітня по 31 жовтня 2021 року щоденно, крім суботи, неділі та святкових і вихідних днів, з 13:00 до 16:00, за адресою: м. Суми, майдан Незалежності, 2, каб. 70а.

Конкурсна документація, надана до департаменту комунікацій та інформаційної політики в неналежному вигляді або після закінчення зазначеного терміну, розглядатися не буде.

Конкурс буде завершено протягом 15 робочих днів після затвердження бюджету Сумської міської об’єднаної територіальної громади на 2022 рік.

Контактна особа

Телефони для довідок: (0542) 700-627, електронна пошта - [email protected], головний спеціаліст відділу комунікацій з громадськістю управління комунікацій та інформаційного забезпечення Департаменту комунікацій та інформаційної політики Сумської міської ради Аліна БАСОВА

Порядок проведення конкурсу, бланки та зразки документів, звітності тощо

Порядок проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з бюджету Сумської міської об’єднаної територіальної громади або Переглянути не завантажуючи 

https://smr.gov.ua/uk/2016-03-14-08-10-17/partijni-ta-gromadski-organizatsiji/miski-konkursy-z-vyznachennia-prohram-proektiv-zakhodiv-rozroblenykh-ihs/20987-departament-komunikatsij-ta-informatsijnoji-politiki-ogoloshue-konkurs-proektiv-u-sferi-rozvitku-gromadyanskogo-suspilstva-na-2022-rik.html 

Контакти

 • Моша Андрій
 • начальник управління комунікацій та інформаційного забезпечення Департаменту комунікацій та інформаційної політики Сумської міської ради
 • тел. 050-833-82-18
 • (0542) 700-620 e-mail: [email protected]
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.