bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурсний відбір до проєкту «Успішні OСББ у режимі реального часу»

З 10 серпня по 15 вересня у Бахмуті, Маріуполі, Попасній і Рубіжному проводиться конкурс серед ініціативних груп співвласників багатоквартирного будинку, переможці якого візьмуть участь у проєкті «Успішні OСББ у режимі реального часу». Організатор конкурсу – Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» (ІМР), що впроваджує ініціативу «Добрі сусіди – одна країна» за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

Конкурс передбачає відбір щонайменше чотирьох ініціативних груп - по одній у кожному місті, які створюватимуть ОСББ за експертного супроводу спеціалістів проєкту «Добрі сусіди – одна країна» у режимі реального часу.

Визначення переможців конкурсу відбудеться до 27 вересня цього року.

Новостворені ОСББ матимуть змогу реалізувати омріяну ініціативу з поліпшення технічного стану своїх будинків та / або прибудинкової території на умовах співфінансування. 

Подавайте заявки https://forms.gle/nRBxFevY6Wk7LpbE9 та перемагайте! Створюйте ОСББ за експертної допомоги і використовуйте можливість подбати про свою власність.

Положення про конкурс і додатки за посиланням.

Більше інформації про проєкт на сайті https://www.mdi.org.ua/.

Контакти

  • Додаткова інформація за телефоном 044-428-76-10 або ел. адресою office@mdi.org.ua.
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.