Громадська організація «Інтерньюз-Україна» у співпраці з Проєктом «Навчаємось разом» за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міністерства закордонних справ Фінляндії, за підтримки Міністерства освіти і науки України оголошує конкурс заявок на програму грантів для медіа на підготовку журналістських робіт про реформу Нової української школи.
Мета грантового матеріалу – висвітлення змін, які відбулись завдяки реформі НУШ.
Сума гранту – 3 000 грн.
3 кроки до участі в грантовому конкурсі:
У заявці можна запропонувати не більше 3-х концепцій матеріалів.
Кінцевий термін заповнення та надсилання онлайн-анкети: вівторок, 17 серпня 2021 року, 12:00.
Після збору всіх заявок Грантова комісія обере найвдаліші пропозиції. Результати буде оголошено 19 серпня 2021 року. Усі учасники отримають лист із результатами на електронну пошту, зазначену в заявці.
Тематика грантових журналістських робіт:
У рамках грантового проєкту журналісти повинні створити матеріали про Нову українську школу на одну з таких тем:
Хто може подати заявку?
У конкурсі грантів можуть брати участь представники/ці всіх типів медіа (друковані, онлайн, ТБ, радіо), незалежні журналісти/ки. Незалежні журналісти/ки мають підтвердити домовленість із медіамайданчиком про подальше розміщення матеріалу.
Умовою отримання грантової підтримки є гарантія розміщення вироблених матеріалів в ефірі / на шпальтах / на сайті відповідного медіа.
Перевагою буде використання мультимедійних інструментів: фото, відео, інфографіки або створення лонгрідів. Відбір учасників, які запропонують найкращі ідеї, здійснюватиме Конкурсна комісія (незалежні експерти).
Нова українська школа (НУШ) – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, в якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у повсякденному житті. НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння. У вересні 2017 року було ухвалено новий Закон «Про освіту», який регулює основні засади нової освітньої системи, а у лютому 2018 року Кабінет Міністрів затвердив новий Державний стандарт початкової освіти. Основні засади реформи шкільної освіти та орієнтовний графік впровадження реформи викладено в Концепції Нової української школи. Додаткову інформацію ви можете отримати в координаторів проєкту: Максим Мазипчук ([email protected], 093 616 29 86), Олеся Савенко ([email protected], 093 701 36 23).
Програма мінігрантів для журналістів реалізовується ГО «Інтерньюз-Україна» у співпраці з Проєктом «Навчаємось разом», за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міністерства закордонних справ Фінляндії. Його зміст є виключною відповідальністю партнера і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу та Міністерства закордонних справ Фінляндії.
Коментарі