bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі товарів/послуг

ГО «АГЕНЦІЯ СУСПІЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ» в рамках грантового проекту «Простір інноваційного розвитку IT-CodeClub + Сіверської МТГ», що реалізується в межах  Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції, оголошує відкритий тендер на закупівлю ноутбуків  для програмування.

Дата оголошення про тендер:28.07. 2021 р.

Термін подання тендерних пропозицій: до 18 год. 00 хв. 11.08.2021 р.

Предметом закупівлі є товари/ послуги, а саме:

1. НОУТБУК ДЛЯ ПРОГРАМУВАННЯ

Товар у кількості 5 одиниць

Характеристики:

Виробник:

НР

Тип:

ноутбук

Конструкція: 

класичний

Операційна система:

Windows 10 Home

Діагональ, дюймів: 

15.6

Роздільна здатність: 

1920x1080 HD

Процесор:

Intel Core i5-1035G1

Базова тактова частота, ГГц: 

1,0

Кількість ядер процесора:

4

Оперативна пам’ять, ГБ: 

12

Кількість USB

2xUSB 3.1, 1xUSB 2.0

Жорсткий диск, ГБ: 

2000

Особливості: 

порт HDMI, веб-камера HD 720 p,

Оптичний привід: 

DVD-RW

Графічний адаптер, об’єм пам’яті:

Intel UHD Graphics

Wi-Fi: 

802.11 ac

Bluetooth: 

4.2

Вага, кг:

1.85

Колір:

металік або чорний

Комплектація:

адаптер живлення, інструкція, гарантійний талон

або аналогічний за характеристиками товар іншого виробника - 5 одиниць

ГАРАНТІЯ на товар та комплектуючі на ремонт та обслуговування у сервісному центрі 12 місяців з дати придбання товару.

 

Строк надання товарів/ послуг: протягом _60_ днів від дати підписання Договору поставки.

У вартість послуги/товару повинна бути включена доставка товару до місця призначення, а саме: 84523, Донецька обл., Бахмутський р-н, місто Сіверськ, вул. Садова, буд. 40,  або до кур’єрської служби Нової Пошти, відділення №2, за адресою: 84523, Донецька обл., Бахмутський р-н, Сіверськ, вул. Суворова,  28

Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: не є платниками ПДВ, постачальники, що мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі/надання послуг, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/ акт виконаних робіт)

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус
 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 4. Оригінал Рахунка-фактури
 5. Зразок договору поставки товару
 6. Та інші документи, якщо вважає  за необхідне

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення
 3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора
 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою ГО «АГЕНЦІЯ СУСПІЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ» elena.urievna7777@gmail.com, до 18 год. 00 хв. 11.08.2021 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у відсканованому (електронному вигляді, у форматі PDF) надіслані учасником до 18 год. 00 хв. 11.08.2021 року:

- у відсканованому вигляді, у форматі PDF, на електронні адреси tender@vzplus.org, Dmytro.Kurochka@undp.org, з зазначенням у темі «Вікритий тендер_№RPP/2021/07/DR назва учасника»,

- оригінали, організатору тендеру в запечатаних конвертах, у письмовій формі на адресу: 84523, Донецька обл., Бахмутський р-н, місто Сіверськ, вул. Садова, буд. 40,  або до кур’єрської служби Нової Пошти, відділення №2, за адресою: 84523, Донецька обл., Бахмутський р-н, Сіверськ, вул. Суворова,  28.

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 18 год. 00 хв. 11.08.2021 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.  Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 11.08 2021 року.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контакти

 • адресою ГО «АГЕНЦІЯ СУСПІЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ» elena.urievna7777@gmail.com
 • до 18 год. 00 хв. 11.08.2021 року.
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.