bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на закупівлю обладнання

ГО «Фонд розвитку громади» в рамках проєкту Консультаційний центр «Цифрове життя» (Угода №RPP/2021/07/040/DR), в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Урядів Данії, Швейцарії та Швеції, оголошує відкритий Конкурс на закупівлю обладнання, а саме комп’ютерної техніки та комплектуючих.

Дата початку конкурсу: 27.07.2021. Дата закінчення: 09.08.2021

Предметом закупівлі послуг є обладнання, а саме комп’ютерна техніка та комплектуючі до неї, згідно переліку:

 1. Ноутбук у кількості 2 од.
 2. Миша комп’ютерна бездротова у кількості 2 од.
 3. Подовжувач у кількості 2 од.
 4. Маршрутизатор – роутер у кількості 1 од.

Товар повинен відповідати вимогам:

 1. Ноутбук: діагональ 15,6” / Роздільна здатність дисплея - 1920x1080 / Тип матриці - TN+film / процесор AMD Ryzen 3 3200U, 2 ядра, 4 потоки, частота 2.6-3.5 GHz / графіка Radeon™ RX Vega 3 Graphics / оператівна пам’ять DDR4 8 Gb 2400 MHz / Об’єм SSD 256 Gb / без ОП / Wi-Fi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac / Bluetooth / HDMI / Веб-камера 0.3 Мп / комбінований аудіо роз’єм / USB 3.1 (3.2) Type-A - 2шт., USB 2.0 - 1шт.
 2. Миша комп’ютерна бездротова A4Tech G9-500FS Silent Wireless або аналогічний товар за характеристиками іншого виробника
 3. Фільтр живлення REAL-EL RS-6 EXTRA 5,0m або аналогічний товар за характеристиками іншого виробника
 4. Маршрутизатор TP-LINK Archer C7 або аналогічний товар за характеристиками іншого виробника

Вимоги до постачальника товарів – учасника конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі; заявлений товар має бути у наявності на складі у вказаній кількості; постачальник має можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною нижче адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна, тощо)

Учасник конкурсу надає організатору документи (склад цінової пропозиції):

 • код ЄДРПОУ для перевірки стану реєстрації, уповноваженої особи, стану податкової реєстрації та відсутності у реєстрі боржників;
 • рахунок-фактура;
 • зразок договору купівлі-продажу / постачання;
 • інші документи, якщо вважає за необхідне, та які можуть бути корисними для розгляду.

Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

 1. відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;
 2. відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;
 3. якість опису товару та відповідність очікуванням організатора;
 4. строк постачання товару: протягом 10 календарних днів від дати підписання Договору;
 5. прийнятна ціна, умови оплати та гарантійний термін.

Оплата товару здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі після отримання товару. Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії.

Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні пропозиції мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару, але не менше 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття пропозицій.

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел.адресою frg.ngo@gmail.com, або за телефоном +38(050)953-02-55 (відповідальний виконавець Токаренко Наталя).

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ДЛЯ ЗАПИТАНЬ: 09.08.2021р. до 17:00

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та мають бути надіслані

 • в електронному вигляді (у форматі PDF) на електронну адресу ГО frg.ngo@gmail.com та tender@vzplus.org із темою листа «Відкритий конкурс грантова угода №RPP/2021/07/040/DR не пізніше 23:59 09.08.2021р.,

або

 • в оригіналі у паперовому запечатаному вигляді за адресою: м.Краматорськ, вул.Надії Курченко, б.20, кв.93 не пізніше 09.08.2021р.

Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 23:59 09.08.2021р. розгляду не підлягатимуть і повертаються учасникам у запечатаному вигляді.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором переможцю конкурсу шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання конкурсу комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 13.08.2021р.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контакти: Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію за телефоном: +38(050)953-02-55  Наталя Токаренко

Контакти

 • Додаткова інформацію за телефоном: +38(050)953-02-55 Наталя Токаренко
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.