bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на закупівлю еко-сумок з нанесенням логотипів

ГО «ЕКО БАХМУТ» в рамках проєкту «Формування культури відповідального поводження з ТПВ у Бахмутській громаді» (Угода №RPP/2021/07/061/DR), в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів   Данії, Швейцарії та Швеції, оголошує відкритий Конкурс на закупівлю еко-сумок з нанесенням логотипів в 1 колір.

Дати оголошення відкритого конкурсу на постачання послуг:

26.07.2021—23.08.2021

Предметом закупівлі послуг є:

Еко-сумка з дном з натуральної тканини/спанбонду

Кількість одиниць: 450 штук

Товар повинен відповідати наступним вимогам:

Еко-сумка з дном, 35*42*10 см  (вертикальна) з нанесенням логотипів, кількість кольорів друку – 1, (доставка товару за адресою до м. Бахмут, Донецька область, вул.Миру, 44 має бути включена в вартість пропозиції). Матеріал еко-сумки – натуральна бавовна або спанбонд.

Закупівля здійснюється в рамках проєкту без ПДВ.

Вимоги до постачальника товарів – учасника конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі; заявлений товар має бути у наявності на складі у вказаній кількості; постачальник має можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною нижче адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна, тощо).

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи (склад цінової пропозиції):

-код ЄДРПОУ для перевірки стану реєстрації, уповноваженої особи, стану податкової реєстрації та відсутності у реєстрі боржників;

-макет еко-сумки;

-цінова пропозиція, заповнена за зразком (додається);

-рахунок-фактура;

-зразок договору купівлі-продажу / постачання;

-інші документи, якщо вважає за необхідне та може бути корисним для розгляду.

 Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;

відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;

якість опису послуги/товару та відповідність очікуванням організатора;

строк надання послуг/поставки товару: протягом 30 календарних днів від дати підписання Договору; прийнятна ціна, умови оплати та гарантійний термін.

Оплата послуг/товару здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі.

Умови оплати: протягом 5 банківських днів з дня підписання накладної.

Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії.

Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару, але не менше 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття пропозицій.

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел. адресою: eco-bakhmut@ukr.net , або за телефоном +380990180790 (керівник проєкту Очкурова Ганна) до 16.08.2021, 18:00.

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та в електронному вигляді (у форматі PDF) мають бути надіслані на електронну адресу ГО «ЕКО - БАХМУТ» (eco-bakhmut@ukr.net) та ГО «ВЗАЄМОДІЯ - ПЛЮС» (tender@vzplus.org) із темою листа «Відкритий конкурс грантова угода  №RPP/2021/07/061/DR  не пізніше  23.08.2021, 18:00.

Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 18:00 23.08.2021 розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації.

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором переможцю конкурсу шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання конкурсу комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 26.08.2021. 

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контакти: Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію за телефоном +380990180790.

Контакти

  • +380990180790; eco-bakhmut@ukr.net
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.