bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Банк Молодіжних Інновацій

«Банк Молодіжних Інновацій - Youth Innovations Bank» шукає креативні ідеї від молоді Донецької та Луганської областей!
Погодься, чим сильніше любиш свою громаду, тим більше прагнеш до крутих та цікавих змін для себе, своїх близьких та друзів. Адже вдосконаленню немає меж! 
Одна справа - дивитися на чужі приклади, а зовсім інша – знати та розуміти потреби своєї громади та творити зміни самим, шукаючи нові підходи! 
Заявки приймаються до 26 липня 2021 року.
Ініціатива «Банк Молодіжних Інновацій - Youth Innovations Bank» створена саме для тебе, для креативної та амбітної молоді з Донецької та Луганської областей! Під час командної роботи ви разом зможете розібратися, як впровадити нові ідеї та зробити свою громаду більш сильною, сучасною та успішною!
Озирнись!
Якщо ти бачиш навколо проблеми та прагнеш їх вирішити, маєш друзів-однодумців та велике бажання покращити світ, але не вистачає досвіду та інструментів - це твій шанс!
Зроби перший крок!
Реєструйся вже зараз та реєструй своїх друзів на бомбезну онлайн-сесію з неймовірною експерткою, яка допоможе визначити актуальні проблеми громади та розкриє секрети інноваційних підходів до їх вирішення!
Посилання для реєстрації https://bit.ly/3xkQ4pt
 
Але це лише початок!
Збирай команду з 2-5 учасників, серед яких обов’язково має бути керівник або керівниця місцевої громадської організації та/або представник чи представниця місцевої комунальної установи/соціального закладу і вже з самого початку працюйте разом над втіленням у життя свого проєкту!
Втім, якщо у тебе вже є крута ідея, але ще немає команди - реєструйся самостійно, та на першій сесії ти матимеш змогу знайти партнерів і створити потужну колаборацію задля досягнення спільної мети.
Продовжуй навчання під час офлайн тренінгів з крутими тренерами та тренерками!
Отримай всебічну підтримку під час командної роботи над розробкою вашого проєкту від досвідчених менторів та менторок! 
Очікуй на вихор думок та зустрічі з однодумцями під час Хакатонів!
А найголовніше – кожна команда матиме можливість отримати до 3 000 доларів на втілення інноваційних ідей у життя! 
Ми чекаємо саме на тебе та твою команду!
 
#UNRPP #Youth_Innovations_Bank #WLD
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Контакти

  • Громадська організація “Рада жінок Донеччини” wldmariupol@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.