bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Продовжується набір для молоді Донеччини та Луганщини на фандрейзинг челендж

Командне змагання серед молоді — фандрейзинг челенж — набирає обертів. Сформовані дев’ятнадцять команд з Луганщини та Донеччини вже надсилають свої презентаційні відео, проходять перші модулі та олімпіади, на яких вже дізнались більше про громадську безпеку і соціальну згуртованість в громаді, вчились складати логіко-структурну матрицю проєкту, оволоділи ключовою термінологією в сфері залучення ресурсів на свій проєкт, навчились будуємо фандрейзингову стратегію для свого проєкту, виявляли можливості для залучення коштів і ресурсів на свій проєкт, складали план впровадження фандрейзингової стратегії, дізнавались про можливості залучення грантової підтримки, вчились виявляти шляхи залучення коштів з місцевого бюджету. На першій олімпіаді робили марафон в соціальних мережах для популяризації своїх проєктів.

Опанування фандрейзингових інструментів відбувається в ігровій формі, що допомагає швидше та якісніше засвоїти матеріал, та набути практичні навички з будування та реалізації фандрейзингових стратегій. На молодь ще чекає змагання у батлах, додаткові дві олімпіади та виконання завдань у навчальних модулях.

Нагадуємо, що призовий фонд складає 3000 тисячі (USD), які учасники можуть витратити на дофінансування своїх проєктів.

Остання дата реєстрації команд: 15 липня 2021року.

Суперфінал відбудеться у серпні 2021 року.

Щоб встигнути долучитися до інтерактивного командного змагання потрібно зібрати команду з активних молодих людей, перейти за посиланням та зареєструватись на платформі, і почати виконувати завдання та отримувати найвищі бали.

Слідкувати за перебігом змагань та дізнаватися про всі новини про платформу FUNdraiser можна на наших сторінках у соціальних мережах Facebook, Telegram та Instagram.

Проєкт реалізується громадською організацією ГО “Міжнародна Агенція Змін” в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Нідерландів, Швейцарії та Швеції.

Контакти

  • iac.npo@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.