bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс грантів для ініціатив з громадського контролю за силовими структурами від Freedom House
07.07.2021

Freedom House оголошує конкурс для офіційно зареєстрованих громадських організацій з усіх регіонів України на отримання грантів для втілення проєктів щодо розвитку громадського контролю та співпраці з силовими структурами (МВС, СБУ, МОУ та іншими) для покращення ситуації з правами людини в Україні через цілеспрямовану роботу з цими структурами.

 Проєктні пропозиції мають бути спрямовані на:

  • посилення можливостей громадського контролю за діяльністю силових структур у регіонах України;
  • становлення діалогу між громадянським суспільством та силовими структурами;
  • покращення ситуації з правами людини в Україні шляхом розробки інструментів ефективного громадського контролю за діяльністю силових структур на місцевому рівні, тощо.

Перевага надаватиметься ініціативам регіонального та місцевого рівня.  

Строки:

Проєктні пропозиції приймаються до  25 липня 2021 року на поштову скриньку [email protected]. В темі листа необхідно вказати «Громадський контроль, назва вашої організації, область та місто здійснення діяльності» (приклад: «Громадський контроль, Freedom House, Київська, Київ»).

Конкурсна комісія вивчить всі подані пропозиції та повідомить учасників про своє рішення до 12 серпня 2021 року. В окремих випадках конкурсна комісія може надавати індивідуальні рекомендації учасникам щодо посилення їхньої пропозиції, або ж звертатися з додатковими питаннями. 
Грантова інформація:

 Freedom House підтримає до трьох ініціатив. Сума кожного гранту не має перевищувати 15 000 доларів США.

Орієнтовний початок проєктної діяльності – жовтень 2021 року. Проєкти мають бути розраховані на термін від 8-ми до 12-ти місяців.

Проєктні пропозиції, незалежно від специфіки, завдань та активностей, мають бути сфокусовані на створенні та покращенні умов для залучення однієї або кількох українських силових структур (МВС, СБУ, МОУ, тощо) до з громадянським суспільством.

Пропозиції, які фокусуються лише на моніторингу та документуванні порушень, не будуть розглядатися, натомість пропозиції мають бути спрямовані на застосування комплексного підходу до розв’язання проблем.

 В процесі реалізації проєкту, ініціативи, які отримають грантову підтримку, будуть координуватися партнером Freedom House – Українським інститутом з прав людини (УІПЛ). УІПЛ також надаватиме рекомендації та слідкуватиме за дотриманням вимог щодо методології роботи з силовими структурами відповідно до спільного бачення Freedom House та наших партнерів щодо такої діяльності в Україні.

Критерії відбору:

Будь-яка офіційно зареєстрована в Україні громадська організація, яка спеціалізується на захисті прав людини, роботі з силовими структурами та дотичній діяльності, може подавати свої проєкти для розгляду. Заявки оцінюватимуться з врахуванням таких критеріїв як:

  • Відповідність заявки умовам конкурсу
  • Аналіз проблеми, на вирішення якої буде націлений проєкт, та націленість запропонованих активностей на розв’язання цієї проблеми
  • Рівень залученості силових структур та правоохоронних органів до запропонованої діяльності
  • Обґрунтованість та доцільність бюджету проєкту
  • Реалістичність цілей проєкту та запропонованих активностей
  • Досвід проведення успішних проєктів чи активностей у сфері громадського контролю, у тому числі підтверджений рекомендаційними листами.

Щоб мати можливість отримати грант, вам потрібно надати таку інформацію на поштову скриньку [email protected]:

  • Необхідні документи, які підтверджують офіційну реєстрацію вашої організації (Витяг, свідоцтво про реєстрацію).
  • Підтвердження, що запропоновані активності підпадають під офіційну сферу діяльності організації (Статут).
  • Підтвердження діяльності організації у вказаній сфері діяльності (історія втілення проєктів або власних активностей).
  • Щонайменше два листи підтримки від міжнародних неурядових організацій чи донорів, або ж рекомендації від інших українських організацій.
  • Детальну інформацію про організацію.
  • Заповнену Форму для подачі описової частини
  • Заповнену Форму опису бюджету та Форму для подачі бюджету.
  • Зареєстрований номер DUNS та реєстрацію в системі SAM. Процедура реєстрації детально описана на сайті посольства США в Україні. Зверніть увагу, що процес реєстрації займає певний час, тому його варто розпочати щонайшвидше.

Проєкти будуть реалізовані в рамках ініціативи «Діалог Безпеки», що впроваджується громадськими організаціями Експертний Центр з прав Людини, Український інститут з прав людини та Восток-SOS за підтримки Freedom House. Читайте більше про проєкт за посиланням.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi



Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.