bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відкритий тендер на постачання послуг зі страхування

Громадська організація «Центр інформації про права людини» в рамках реалізації грантового проєкту №005-USSP/24-12 “Посилення механізмів захисту громадських активістів”, що реалізується  у партнерстві з Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» за фінансової підтримки USAID, оголошує відкритий тендер на постачання послуги. 

Дата оголошення про тендер: 17 червня 2021 р.

Термін подання тендерних пропозицій: до 27 червня 2021 р.

Предметом тендеру є постачання послуги, а саме:

 1. Страхування рухомого та нерухомого майна, життя та здоров’я фізичних осіб (наявних та потенційних).

Організаційні вимоги до виконавців:

 1. Досвід надання відповідних послуг не менше 5 років.

 2. Учасник має бути юридичною особою, зареєстрованою відповідно до законодавства України.

 3. Наявність документального підтвердження щодо відповідності виду діяльності, який дає право надавати послуги, що є предметом закупівлі.

 4. Згода учасника на оплату послуг у безготівковій формі та на підписання тристороннього договору щодо надання послуг.

 5. У договорах добровільного страхування рухомого та нерухомого майна, життя та здоров’я фізичної особи має бути вказано, що до страхових випадків відноситься пошкодження рухомого та нерухомого майна, втрата життя та нанесення шкоди здоров’ю застрахованої особи у тому числі й внаслідок зловмисних дій третіх осіб.

 6. Перевагою буде досвід надання таких послуг для громадських організацій.

Для участі у відборі необхідно надіслати на електронну адресу tk@humanrights.org.ua (контактна особа - Тетяна Курач):

 1. вашу цінову пропозицію (на відповідні пакети страхування строком на 1 рік - страхування нерухомого майна фізичної особи, страхування транспортного засобу фізичної особи (КАСКО), страхування життя та здоров’я фізичної особи);

 2. шаблони типових договорів добровільного страхування нерухомого майна, страхування транспортного засобу (КАСКО), життя та здоров’я фізичної особи;

 3. установчі документи організації.

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою tk@humanrights.org.ua до 27 червня 2021 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції та установчі документи організації, що подається на тендер, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг.

Закупівля товарів та послуг Громадською організацією «Центр інформації про права людини» здійснюється без ПДВ (відповідно до пункту 197.11 ПКУ, оскільки витрати здійснюються в рамках грантів проекту USAID).

Визначення переможця тендеру відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого набере найбільшу кількість балів відповідно до таблиці “Критерії відбору”:

Критерії відбору (за 100-бальною шкалою):

Критерій

Максимальна кількість балів

Розмір страхових виплат

40

Вартість послуг

30

Досвід надання послуг (від 5 років)

20

Досвід співпраці із громадськими організаціями

10

Результати тендеру буде повідомлено організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 5 липня 2021 року.

Контакти

 • Тетяна Курач
 • адміністраторка проєкту - (063) 108 18 93
 •  tk@humanrights.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.