bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на поставку легкового автомобіля

Організатор тендеру Луганська обласна громадська організація «Аграрна дорадча служба» запрошує постачальників легкових автомобілів до участі в тендері на поставку легкового автомобіля (пасажирського), місце поставки: Донецька обл., м. Слов’янськ, вул. Свободи, 23, Луганський національний аграрний університет. Тендер проводиться в рамках проєкту «Вдосконалення вищої сільськогосподарської освіти у Східній Україні» за фінансової підтримки Європейського Союзу та Програми «Підтримка ЄС для сходу України». Тендерну документацію також можна завантажити на веб-сайті http://www.lnau.in.ua/ за посиланням: Тендерна документація проєкту ЄС «Вдосконалення вищої сільськогосподарської освіти у Східній Україні», Тендер №2 (легковий автомобіль)..

Кінцевий термін для подання тендерних пропозицій – 18:00 «23» червня 2021 р.

Можлива додаткова інформація або роз’яснення на питання учасників тендеру будуть опубліковані на веб-сайті http://www.lnau.in.ua/ за посиланням: Тендерна документація проєкту ЄС «Вдосконалення вищої сільськогосподарської освіти у Східній Україні»..

Контакти

  • aes.lugansk.tender@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.