bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на закупівлю сертифікатів для отоварення та продуктових наборів

Благодійна організація “Благодійне товариство “Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД” м. Львів” оголошує тендер на закупівлю продуктових наборів/продуктових сертифікатів у мережі магазинів, які представлені у Львівській області. Крайній термін отоварення сертифікатів 31.12.2021 року.
Поставка сертифікатів та сфасованих продуктових наборів здійснюється за рахунок коштів постачальника. Можливість обміну сертифікатів в будь-якому магазині торговельних мереж на будь-який товар з асортименту, що пропонується постачальником, крім підакцизних товарів на території Львівської області. До складу продуктових наборів повинні входити наступні складові: крупа гречана, цукор, згущене молоко, консерви рибні, рис, макаронні вироби, пакет на 5 кг.
Пропозиції приймаються від постачальників, які повинні бути неплатниками ПДВ, або згідні пройти процедуру звільнення від ПДВ (згідно положень п. 26 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2013 р. № 284, оскільки витрати здійснюються в рамках грантів проекту Глобального фонду, наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні).

Контактна особа - Проць Наталія, тел. 0973080287.

Деталі за посиланням: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Ca7CdH2N_M9xY8sD73Lt8dPCSxtSpTwp/edit#gid=1412528639 

 

Контакти

  • Контактна особа - Проць Наталія
  • тел. 0973080287.
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.