bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на монтаж системи пожежної сигналізації в Яковлівській ЗОШ

Тендерне оголошення

 про проведення відкритого тендеру із закупівлі товарів/ послуг

 Громадська організація «Світанок села Яковлівки Бахмутського району Донецької області» в рамках грантового проекту «Безпечне освітнє середовище», що реалізується за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру, оголошує відкритий тендер на закупівлютоварів/ послуг на монтаж системи пожежної сигналізації з системою керування евакуюванням 3 типу на об’єкті: «Яковлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Соледарської міської ради Донецької області за адресою: 84542, Донецька область, Бахмутський район, село Яковлівка, вулиця Донецька, будинок 7.

Дата оголошення про тендер :  30.04.2021 р.

Термін подання тендерних пропозицій: до 14.05.2021 р.

 Предметом закупівлі є товари/ послуги, а саме:

 1. монтаж системи пожежної сигналізації з системою керування евакуюванням 3 типу на об’єкті: «Яковлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Соледарської міської ради Донецької області за адресою: 84542, Донецька область, Бахмутський район, село Яковлівка, вулиця Донецька, будинок 7. (дод 1).

 

 

 

Строк надання  послуг: протягом  30 календарних днів від дати підписання Договору поставки (виконання робіт позаурочний часи відповідно до режиму  роботи школи).

У вартість послуги/товару повинна бути включена доставка товару до місця призначення, а саме: Донецька область, Бахмутський район, село Яковлівка, вул. Донецька б.7

Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: постачальники, що мають  досвід роботи у відповідній сфері (перевага надається виконавцям у яких є досвід не менше 5 років та практика виконання аналогічних робіт за останні 3 роки) , відповідні КВЕД для здійснення надання послуг, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/ акт виконаних робіт), гарантія на обладнання не менше 1 року, гарантія на виконані роботи не менше 8 років, сервісне обслуговування на гарантійний період, безкоштовне підключення до пульту пожежного спостереження.

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію.
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус.
 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (дод 2) .
 4. Оригінал Рахунка-фактури .
 1.  Заповнений кошторис відповідно до (дод 1).
 1.  Зразок договору.

 

 1. Сертифікати на товари.
 2. Гарантійний талон на обладнання - гарантія не менше 1 року .
 3. Документи, що підтверджують досвід – рекомендаційні листи/угоди за попередніми роботами тощо.
 4. Документи, що підтверджують наявність фінансових ресурсів для здійснення робіт.
 5. Інші документи, якщо вважає  за необхідне.

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення.
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення.
 3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора.
 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання послуг.

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою  profatilova2017@gmail.comдо 14.05.2021 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника, засвідчені печаткою (за наявності)  та надіслані до 14.05.2021 року із зазначенням на конверті назви постачальника  “Відкритий тендер: надання  товарів/послуг” проекту «Безпечне освітнє середовище» Громадська організація «Світанок села Яковлівки Бахмутського району Донецької області» за адресою: 84542, вул. Спеціалістів, 11 с. Яковлівка, Бахмутський район, Донецька область та подані на  ел.адресу   ПРООН grants.ua@undp.orgз темою листа «Вікритий тендер_RPP/2020/08/074/CS_назва учасника»

 Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 24-00  год.00 хв. 14.05.2021 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.  Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 19.05.2021року.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Керівник ГО«Світанок села Яковлівки»                Профатілова Наталя   Вікторівна

0669285882

 

 

 

Контакти

 • Профатілова Наталя 0669285882
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.