bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Запит про надання пропозицій на придбання сертифікатів на отримання продовольчих та інших товарів

Корпус миру США в Україні оголошує тендер з метою придбання сертифікатів на отримання продовольчих та інших товарів широкого вжитку (також відомих як «подарункові картки» або « подарункові сертифікати», далі – «Сертифікати») номіналом 500 грн. у кількості не більше 6300 шт.  Сертифікати повинні бути дійсними для покупок у мережі роздрібної торгівлі у всіх перелічених нижче містах / регіонах:

Дніпропетровська обл., Чернігівська обл., Черкаська обл., Миколаївська обл., Полтавська обл., Одеська обл., Херсонська обл., Донецька обл (Краматорськ, Слов’янськ), Київська обл., Запорізька обл.

Термін придатності Сертифікатів повинен бути до 31 березня 2022 року. Умови використання повинні бути зазначені на Сертифікатах:  тобто,  за допомогою Сертифікатів можна вибрати будь-який товар із асортименту, пропонованого постачальником (крім тютюнових та алкогольних виробів).

Зацікавлені постачальники повинні надати кошторис на надання послуги, як описано в цьому Запиті. Пропозиції слід надсилати за адресою opinchuk@peacecorps.gov до 18:00 11 травня 2021 р. Прохання адресувати будь-які питання на зазначену вище адресу. Телефонні запити не приймаються. Пропозиції, отримані після дати закриття тендеру, не будуть розглядатися.

 А. Ціна/ Період виконання

Сертифікати номіналом 500 грн.

Пропозиції постачальників повинні бути з фіксованою ціною і включати всі адміністративні і накладні витрати. Сертифікати повинні бути доставлені не пізніше 21 травня 2021 року.

B. Населені пункти, в яких будуть розповсюджуватися Сертифікати:

Дніпропетровська область; Чернігівська область; Черкаська область; Миколаївська область; Полтавська область; Одеська область; Херсонська область; Донецькаобласть (Краматорськ/Слов’янськ); Київська область; Запорізька область.

C. Розклад виконання

Виконання замовлення починається відразу після повідомлення про перемогу у тендері.

D. Критерії прийняття пропозицій

Пропозиції будуть розглядатися, якщо вони відповідають мінімальним критеріям:

  • Вимоги до Сертифікатів:
  • номінал 500 грн.;
  • умови здійснення покупки повинні бути надруковані на Сертифікаті;
  • можливість виключити придбання алкогольних та тютюнових виробів;
  • можливість здійснення покупки у містах/областях перелічених вище.

Бажані критерії:

  • Можливість отримати та/або використати Сертифікати як у електронному, так і в паперовому вигляді. 

E. Умови Контракту

Як агенція уряду Сполучених Штатів, Корпус миру має зразок контракту, який буде використано для підписання. Корпус миру залишає за собою право відмовити в продовженні співпраці, якщо постачальник відмовляється підписати контракт Корпусу миру. Зазвичай контракт з фіксованою ціною використовується для закупівлі товарів та послуг.

 F.        Графік і умови платежів

Передбачається, що Корпус миру закупить до 50% Сертифікатів у травні та до 50% у серпні цього року. Постачальнику буде  здійснено 100% попередню оплату  за кожен окремий період. Якщо Постачальник не виконує будь-яку частину контракту, підрядник буде зобов’язаний повернути передплачені кошти чи пропорційну частину, так як буде визначено Контрактним офіцером Корпусу миру.

G. Фактори оцінки:

Контракт буде підписано з урахуванням таких  факторів:

_x_ Ціна (пропозиції повинні бути з фіксованою ціною і включати всі витрати).

_x_ Терміни надання Сертифікатів

_х_ Умови оплати

_х_ Гарантії

Контракт може бути підписано з постачальником, який запропонує найкращі умови, відповідно до вищезазначених критеріїв. 

H.Додаткові умови:

У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов запиту, та/або питань, не врегульованих умовами запиту, остаточне рішення приймається Корпусом миру. Рішення Корпусу миру є остаточним та оскарженню не підлягає. 

І. Інструкція постачальникам:

Будь ласка, ознайомтеся з Запитом пропозицій, включаючи фактори, які будуть враховуватися при підписанні контракту в розділі G.

Вкажіть  будь-які інші умови або пункти не вказані в запиті, які, на Ваш погляд, надають кращі умови Корпусу миру і дозволять покращити шанси на перемогу у тендері.

Ціни, наведені  у розділі D, не повинні бути перевищені.

Вкажіть уповноважену особу та надішліть ваші пропозиції до вказаного  терміну.

Контакти

  • opinchuk@peacecorps.gov
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.