bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Закупівля вуличного обладнання для Високопільської ТГ (Херсонська область)

Організація Global Communities, виконавець Програми МТД DOBRE, запрошує вас надати цінову пропозицію щодо закупівлі та доставки вуличного обладнання для Високопільської ТГ (Херсонська область), відповідно до специфікацій RFP#452.

Деталі конкурсу та форми для заповнення знаходяться у додатках: RFQ 452 (Eng., Ukr).

Пропозиції повинні бути вчасно надіслані в межах остаточної дати подання пропозицій із заповненими додатками, на бланку компанії, підписані уповноваженою особою та включати контактні деталі Подавача.

Пропозиції просимо надсилати до 12:00 за місцевим часом 30 квітня 2021 року на адресу dobreprocurement@globalcommunities.org та обов’язково вказувати номер тендеру RFP#452 та назву вашої організації.

Всі запити та уточнення надсилаються у письмовій формі за наведеними вище адресами не пізніше 12:00, 28.04.2021р.

Будь-яка інформація, що надається одному Подавачу стосовно цього Запиту, буде загально доступна всім Подавачам в формі Додатку до цього Запиту. Просимо утримуватися від персональних візитів та телефонних дзвінків. Всі запитання та запити за цим тендером просимо адресувати виключно Global Communities.

Контакти

  • dobreprocurement@globalcommunities.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.