bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Фонд Східна Європа оголошує відкритий конкурс на закупівлю програмної продукції

Фонд Східна Європа в рамках програми міжнародної технічної допомоги Відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво (РАДА)», що реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), оголошує відкритий конкурс на закупівлю програмної продукції VMware Horizon для організації віддаленої роботи.

Дане програмне забезпечення закуповується в рамках підтримки пілотного проекту «Модельний комітет» для забезпечення відповідальних співробітників секретаріатів комітетів-учасників проекту засобами віддаленої роботи.

Програма Агентства США  з міжнародного розвитку (USAID) «Відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво (РАДА) що реалізується Фондом Східна Європа має на меті сприяти становленню підзвітного, відповідального і демократичного представницького органу – Парламенту України

Детальніше про Програму за посиланням: http://radaprogram.org/

Основне завдання:

 • Здійснити поставку програмної продукції VMware Horizon в електронному вигляді, а саме:
Назва Кількість
Програмна продукція в електронному вигляді: VMware Horizon 7 Enterprise Add-on: 10 Pack (Named Users). Does not include vSphere, vCenter and vSAN 4
Програмна продукція в електронному вигляді: Production Support/Subscription VMware Horizon 7 Enterprise Add-on: 10 Pack (Named Users). Does not include vSphere, vCenter and vSAN for 3 year 4

 

 • Забезпечити гарантійну підтримку відповідно до термінів та умов гарантійного обслуговування даної програмної продукції.
 • Граничний строк виконання завдання – 1 місяць

Вимоги до виконавця:

 • Наявність досвіду виконання аналогічного(их) договору(ів) на поставку програмного забезпечення, які фінансувались програмами міжнародної технічної допомоги (USAID, EU, GIZ, та інші) через фонди, або органи управління на території України;
 • можливість надавати необхідну підтримку та виконувати гарантійні зобов’язання.

Критерії відбору:

 • Загальна вартість програмної продукції.
 • Обґрунтованість бюджету.
 • Терміни виконання, готовність виконати поставку в стислі терміни.
 • Досвід реалізації подібних поставок.

Порядок подання пропозицій:

Пропозиції приймаються від юридичних осіб (далі – ЮО) та фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП)

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності), підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності).

До пропозиції обов’язково має бути додана:

 • копія виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

У зв’язку з дією карантинних обмежень пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності) та у вигляді скан-копій завірених документів.

На конверті та в електронному повідомленні повинно бути зазначено назву конкурсу, повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів, адреса електронної пошти.

Терміни та адреса подання пропозицій:

Оригінали заявок на участь у конкурсі в запечатаних конвертах мають бути отримані Фондом Східна Європа не пізніше 21 квітня 2021 року.

Скановані копії завірених заявок приймаються на електронну адресу tender@radaprogram.org не пізніше 21 квітня 2021 року.

Адреса для подачі пропозицій:

Фонд Східна Європа

вул. Саксаганського 83, 3-й поверх

Київ, 01033 Україна

Запитання просимо надсилати виключно у письмовій формі на електронну адресу tender@radaprogram.org. Контактна особа – Сергій Чередніченко.

Просимо звернути увагу, що наразі триває погодження даної закупівлі з донором і реалізація закупівлі буде можливою лише у випадку позитивного рішення донора.

Просимо звернути увагу, що  вищевказана закупівля є операцією, що підлягає звільненню від податку на додану вартість відповідно до підпункту   197.11 статті 197 Податкового кодексу України (операції з придбання товарів, робіт, послуг, що фінансуються за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги).  Відповідно із зазначеним, всі розрахунки проводитимуться за ціною «без ПДВ».

Фонд Східна Європа

Контакти

 • https://eef.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.