bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відкритий тендер на закупівлю товарів (промислові швейні машини та оверлоки)

Канадський фонд кооперативного розвитку (CDFCanada) в рамках грантового проєкту «Підтримка економічного розвитку жінок та внутрішньо переміщених осіб в Україні», що реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Канади (Global Affairs Canada), оголошує відкритий тендер на закупівлю товарів.

Дати оголошення відкритого конкурсу:

01.04.2021 - 15.04.2021

 Предметом закупівлі є товари/ послуги, а саме:

 1. Промислова швейна машина (вбудована у стільницю) Juki DDL-7000A  – 75 шт.;
 2. Оверлок Juki MO-6704DA-0A4-150  - 15 шт.

Обладнання повинно поставлятися у заводській упаковці, повністю укомплектоване та без дефектів,  збережені всі ярлики і заводське маркування. На обладнання необхідна повна гарантія виробника на термін не менше 12 місяців із дати придбання.

Поставка товару повинна відбутися таким чином:

Умови поставки: Обладнання, що пройшло повне митне очищення (розмитнення) постачається на склад замовника у м. Дніпро (не пізніше 30 квітня 2021 р.) та на склад замовника у м.Бровари (не пізніше 20 травня 2021 р.). Обладнання повністю передається представнику Замовника на території складу, що був винайнятий в рамках проекту.

На склад замовника у м. Дніпро постачається 1/3 загального обсягу поставки, а саме:

 1. Промислова швейна машина (вбудована у стільницю) Juki DDL-7000A  – 25 шт.;
 2. Оверлок Juki MO-6704DA-0A4-150  - 5 шт.

На склад замовника у м. Бровари постачається 2/3 загального обсягу поставки, а саме:

 1. Промислова швейна машина (вбудована у стільницю) Juki DDL-7000A  – 50 шт.;
 2. Оверлок Juki MO-6704DA-0A4-150  - 10 шт.

Строк надання товарів/ послуг: для поставки першої третини обладнання - протягом 10 календарних днів від дати підписання Договору поставки, для поставки другої частини (дві третини обладнання) - протягом 30 календарних днів від дати підписання Договору поставки.

­­Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: постачальники, що мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі/надання послуг, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/ акт виконаних робіт)

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію підрядника для здійснення відповідної діяльності на території України та відповідних КВЕДів;
 2. Тендерна (комерційна) пропозиція;
 3. Оригінал Рахунка-фактури
 4. Зразок договору поставки товару (двома мовами: англійська/українська)

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення
 3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора
 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг

Тендерні процедури

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару

Вимоги до надсилання цінової пропозиції:

Тендерні документи повинні бути складені англійською та українською мовами, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності), мають бути надіслані не пізніше  15.04.2021 року (до 10.00) у двох форматах:

- у електронному вигляді (відскановані у форматі PDF) на електронну адресу ukraine@cdfcanada.coop з темою листа «Вікритий тендер_назва товару_назва учасника».

 -у письмовій формі у запечатаному конверті із зазначенням на конверті назви постачальника, «Відкритий тендер: надання товарів», «Підтримка економічного розвитку жінок та внутрішньо переміщених осіб в Україні», до уваги Гречко О., за адресою: м. Павлоград, вул. Полтавська 128 офіс 403

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 10:00  15 квітня 2021 року, розгляду не підлягатимуть. 

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.  Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 20 квітня 2021 року.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контакти

 • Ukraine@cdfcanada.coop
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

Максим Філяк   120 днів тому   #  

Шановні конкурсанти, зверніть увагу на уточнення фізичної адреси надсилання тендерних документів: правильна адреса - вул. Полтавська 129 офіс 403 у м. Павлоград.

Вимоги до надсилання цінової пропозиції:

Тендерні документи повинні бути складені англійською та українською мовами, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності), мають бути надіслані не пізніше 15.04.2021 року (до 10.00) у двох форматах:

- у електронному вигляді (відскановані у форматі PDF) на електронну адресу ukraine@cdfcanada.coop з темою листа «Вікритий тендер_назва товару_назва учасника».

-у письмовій формі у запечатаному конверті із зазначенням на конверті назви постачальника, «Відкритий тендер: надання товарів», «Підтримка економічного розвитку жінок та внутрішньо переміщених осіб в Україні», до уваги Гречко О., за адресою: м. Павлоград, вул. Полтавська 129 офіс 403

 •   Пiдписатися на новi
 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.