bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на надання дизайнерських послуг та виготовлення поліграфічної, брендованої продукції

Національний демократичний інститут (НДІ) оголошує конкурс серед постачальників на надання дизайнерських послуг та виготовлення поліграфічної, брендованої продукції для конференції Академії Жіночого Лідерства, що відбудеться 15 квітня 2021 року  в рамках програми USAID DOBRE (“Децентралізація приносить кращі результати та ефективність”), яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Очікуваний термін надання послуг: березень-квітень 2021 року.

Учасники тендеру: юридичні особи або фізичні особи-підприємці, які мають відповідний досвід  та зареєстровані в Україні. 

Очікувані результати від Виконавця (можуть включати, але не обмежуються): 

Виготовлення брендованої продукції - індивідуальних наборів учасника конференції,  що можуть включати, наприклад: сумки, календарі, блокноти, ручки, наліпки, чашки, брошки-шпильки, тощо для 600-та учасниць конференції Академії Жіночого Лідерства (за наданим дизайном від НДІ - приклад у Додатку) та розсилка наборів поштою на 20-60 адрес по Україні (контакти будуть надані НДІ).   

 

Вимоги до потенційних постачальників послуг:

 • підтверджений професійний досвід у сфері виготовлення поліграфічної та брендованої продукції;

 • професійний досвід у наданні дизайнерських послуг;

 • перевагою буде досвід надання таких послуг для міжнародних неурядових організацій;

 • вартість послуг;

 • наявність креативної пропозиції/ій щодо наповнення індивідуального набору учасника конференції (вартістю до 1 000 грн/учасника)

 • технічні засоби та відповідне обладнання для виконання замовлення у встановлені часові рамки, а саме - не пізніше 10 квітня 2021 року;

 • наявність рекомендацій від найбільших клієнтів буде перевагою. 

Критерії відбору: 

 • професійний досвід у сфері дизайнерських послуг та виготовлення поліграфічних, брендованих матеріалів;

 • перевагою буде досвід надання таких послуг для українських неприбуткових організацій або міжнародних неурядових організацій;

 • вартість послуг. 

Для участі у тендері зацікавлені постачальники мають надати наступне:

1.  Заповнену форму тендерної пропозиції (у додатку), яка містить інформацію щодо досвіду постачальника, креативну пропозицію та розрахунок вартості послуг, включаючи податки;

2.  Для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців: копії реєстраційних документів (виписка з ЄДР про державну реєстрацію, свідоцтво/довідка платника податків, інші документи за наявності).

3. Рекомендації найбільших клієнтів (за наявності).

4. Список попередніх клієнтів.

 

Прохання надсилати комерційні пропозиції в електронному вигляді разом із пакетом тендерних документів, зазначивши в темі листа “Тендер на закупівлю послуг поліграфії НДІ”. 

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій 7 березня 2021 року до 18.00 на адресу mkovaliova@ndi.org.  

Орієнтовний термін початку надання послуг -  22 березня 2021 року. 

У разі запитань, будь ласка, звертайтеся до Марії Ковальової за телефоном 096 087 54 14 (Телеграм) або поштою mkovaliova@ndi.org.

*НДІ залишає за собою право провести додаткові переговори або запросити додаткові роз’яснення перед визначенням переможця/иці. НДІ залишає за собою право відхилити будь-яку або усі пропозиції. НДІ залишає за собою право вимагати уточнення пропозиції в будь-який час до укладення контракту. НДІ не бере на себе витрати, пов’язані з підготовкою, подачею, або презентацією матеріалів у відповідь на дане тендерне оголошення.

 

Контакти

 • Марія Ковальова +38 096 087 54 14
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.