bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Закупівля комп’ютерного та іншого обладнання для трьох ТГ_RFQ 449

Шановні добродії!

Організація Global Communities запрошує вас надати цінову пропозицію щодо постачання комп’ютерного та іншого обладнання для трьох ТГ  (Херсонської та Харьківської області), відповідно до специфікацій RFQ#449.

Деталі конкурсу та форми для заповнення знаходяться у вкладених файлах.

Пропозиції повинні бути вчасно надіслані в межах граничної дати подання пропозицій із заповненими додатками А та В на бланку компанії, підписані уповноваженою особою, та включати контактні деталі Подавача.

Пропозиції подані у невідповідній формі не будуть прийняті до розгляду.

Пропозиції просимо надсилати до 12:00  01 березня 2021 року на адресу dobreprocurement@globalcommunities.org та обов’язково вказувати номер тендеру RFQ#449 та назву вашої організації.

Всі запити та уточнення надсилаються у письмовій формі за наведеними вище адресами не пізніше 12:00 26 лютого 2021 року. Будь-яка інформація, що надається одному Подавачу стосовно цього Запиту, буде загально доступна всім Подавачам в формі Додатку до цього Запиту. Просимо утримуватися від персональних візитів та телефонних дзвінків. Всі запитання та запити за цим тендером просимо адресувати виключно Global Communities.

З повагою,

Команда Global Communities

Контакти

  • dobreprocurement@globalcommunities.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.