Спільний проєкт Європейського Союзу та Ради Європи «ЄС та Рада Європи працюють разом задля посилення операційної спроможності Омбудсмана у захисті прав людини» («Проєкт») оголошує тендер для закупівлі послуг з розробки комунікаційної стратегії та детального плану комунікаційної кампанії за напрямом НПМ (Національний превентивний механізм).
Термін подачі тендерних пропозицій для участі у відборі - 24 лютого 2021 р.
Тендерні пропозиції мають бути подані лише на електронну пошту (разом з додатками) DGI[email protected] з темою електронного листа: Tender 4757/2021/15_Name of your company Тендерні пропозиції, подані на іншу електронну пошту, будуть відхилені.
Усі питання щодо тендеру мають бути подані щонайменше за 3 (три) дні перед завершенням терміну подачі пропозицій та мають бути адресовані виключно на електронну пошту DGI[email protected] з такою темою: Tender 4757/2021/15_Question
Проєкт оголошує тендерну процедуру для закупівлі послуг з розробки комунікаційної стратегії та детального плану комунікаційної кампанії, а також серії тренінгів для її подальшої імплементації. Основним завданням комунікаційної кампанії має стати популяризація та поширення інформації про діяльність Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав у здійсненні парламентського контролю за дотриманням права на захист від неналежного поводження, а саме реалізація Національного превентивного механізму (НПМ). Створення комунікаційної стратегії та детального плану комунікаційної кампанії має включати (але не виключно) оцінку існуючої комунікаційної складової Офісу Омбудсмена за напрямом НПМ, створення портрету цільової аудиторії, визначення каналів комунікації, розробку інструментів для ефективної комунікації, серію тренінгів для працівників Офісу Омбудсмана для ефективного впровадження стратегії та детального плану.
Комунікаційну стратегію та детальний план комунікаційної кампанії для НПМ планується розробити в такі строки:
- Комунікаційна стратегія – з 1 березня до кінця квітня 2021 року;
- Детальний план комунікаційної кампанії - до 15 травня 2021 року.
NB! Проєкт звільнений від сплати ПДВ в Україні як Спільний проєкт Європейського Союзу та Ради Європи, який зареєстрований у Міністерстві економіки України на підставі Постанови Кабінету Міністрів України «Про єдину систему використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги» № 153, затвердженої від 15.02.2002 року. Відповідно, рахунки за послуги, що надаватимуться згідно з Угодою про залучення постачальника послуг, мають бути надані БЕЗ урахування ПДВ, якщо Рада Європи не вимагатиме іншого.
ОЦІНЮВАННЯ
Критерії виключення та відсутність конфлікту інтересів
(підписуючи Договір про залучення, учасник/учасниця тендеру підтверджує, що він/вона не перебуває у жодній з перелічених нижче ситуацій)
Учасники тендеру виключаються з процесу участі, якщо вони:
Критерії допустимості
Критерії оцінювання
демонстрація розробки щонайменше 3 комунікаційних кампаній з наведенням прикладів/посилань на раніше розроблені комунікаційні стратегії та результати їхньої практичної реалізації; презентація або портфоліо компанії, що описує операційні можливості з точки зору кваліфікації кадрів, залучених для надання замовлених послуг у повному обсязі; технічих ресурсів компанії, необхідних для подальшої імплементації комунікаційної стратегії; методів здійснення роботи.
Документи, які необхідно подати для участі в тендері:
Договір про залучення, список власників мають бути подані англійською мовою, інші документи можуть бути подані українською мовою. У разі невиконання цієї вимоги учасники тендеру будуть виключені. Якщо будь-який з документів перелічених вище відсутній, Рада Європи має право відхилити тендерну пропозицію.
Рада Європи матиме право відхилити тендерну пропозицію у разі якщо якість документів є такою, що вони є нечитабельними після того, як їх надрукують.
Більше інформації щодо умов залучення провайдерів послуг надається у додатках до цього оголошення:
Коментарі