bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Аріхтектурний конкурс на ідеї реновації гаражів

Запускаємо конкурс для архітекторів!

Центр сучасної культури у Дніпрі (DCCC) — це культурна інституція, створена для посилення міжнародних зв’язків та обміну досвідом між митцями. Ми прагнемо створити зручні умови для того, щоб представники креативних професій та митці, які приїжджатимуть до Дніпра, могли реалізовувати свої проєкти.

Для цього наша команда планує перетворити блок із 9 гаражів у внутрішньому подвір’ї DCCC на креативні простори. Три гаражі будуть обладнані під фондосховище художніх робіт та техніки. Інші шість — під майстерні для митців та студії. Також, згідно з дослідженням, стан гаражних конструкцій дозволяє використовувати дах для облаштування майданчику, на якому можна проводити культурні заходи в теплу пору року.

Над тим, як саме облаштувати цей простір, щоб він був зручним, безпечним та функціональним, ми пропонуємо поміркувати вам.

Хто може брати участь у конкурсі?
Архітектори, урбаністи, художники, дизайнери та інші охочі без вікових обмежень. Подаватися можуть як окремі учасники, так і групи.

Переможці отримають:
І місце — 15 000 грн
ІІ місце — 8 000 грн
ІІІ місце — 5 000 грн

Закінчення прийому заявок — 1 березня 2021.
Оголошення переможців та фінальна виставка проєктів — 6 березня 2021.

ФБ конкурсу: https://cutt.ly/MkoGT8v

Всі запитання приймаються на пошту m.yarchuk@kulturamedialna.org та за телефоном +380676305801

Контакти

  • https://dniproccc.com/open-call-garages-2021
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.