bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на послуги з поточного ремонту

Громадська організація «Слов’янський культурний центр «Задзеркалля» виконує проєкт «Створення громадського ресурсного центру розвитку волонтерства» за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру, та, відповідно до умов проєкту, має намір витратити частину бюджету проєкту для оплати на конкурсній основі послуг і товарів (обладнання/матеріалів).

Запрошуємо виконавців з доброю репутацією надати  цінові пропозиції за лотом «Поточний ремонт приміщень та вхідної групи будівлі, розташованої за адресою вул. Батюка 40, приміщення 1 у м. Слов’янську Донецької області».

Опис та зміст послуги наданий в технічному завданні (Додаток 1).

Послуги мають  надаватися  у місті Слов’янську .

Термін надання послуг: лютий – липень 2021 року. 

Просимо надавати цінові пропозиції виключно у відповідності до наданої проформи. 

Форми документів необхідних для подачі заявки можна скачати за посиланням на гугл диск:     

https://drive.google.com/drive/u/3/folders/1q0DSrppj2iyRMUDqojPK29_NgFMjezGX 

Тендерні документи, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності), подавати до 07 лютого 2021 року включно

-у письмовій формі у запечатаному конверті  на адресу  м. Слов’янськ, вул. Центральна ,43, або м. Слов’янськ   відділення Нової Пошти № 1, отримувач Тетяна Дерев’янко  телефон +38 0660451021

та обов’язково

- у електронному вигляді (відскановані у форматі PDF) на електронну адресу ПРООН  grants.ua@undp.org з темою листа «Відкритий тендер_ RPP/2020/12/256/VOL _назва учасника»

Контакти для запитань: +380660451021 Тетяна Дерев’янко, volonterslov@gmail.com

 

 

Контакти

  • +38 0660451021 Тетяна Дерев’янко
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.