bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Оголошення про проведення відкритого тендеру на закупівлю послуг

Громадська організація “Моя марківщина”  в рамках грантового проєкт “Створення сучасного освітнього простору для підвищення потенціалу працездатного населення марківської громади”, що реалізується за підтримки Програми ПРООН із відновлення та розбудови миру, оголошує відкритий тендер для надання послуг з організації розробки навчальних курсів та тренінгових заходів.

Дата оголошення відкритого тендеру: 11.01.20201 року

Термін подання тендерних пропозицій: до 25.01.2021 року

Предметом закупівлі є послуги, а саме з:

Розробки навчального курсу “Сучасна школа фермерства” та його впровадження в освітні програми з професії “Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва” Марківського професійного аграрного ліцею (Марківського ПАЛ).

Розробки навчального курсу “Сучасні технології здорового харчування” та його впровадження в освітні програми з професії “Кухар, кондитер” Марківського ПАЛ.

Організації та проведення 5 заходів (тренінгів)для представників сільськогосподарських підприємств, фермерських та особистих селянських господарств, підприємців, представників закладів громадського харчування Марківської громади, викладачів та учнів Марківського ПАЛ.

(Детальні характеристики вказані в додатку “Технічне завдання”)

Вимоги до постачальника товарів - учасника тендеру:

До участі у тендері запрошуються суб’єкти підприємницької діялності, належним чином зареєстровані за законодавством України, що мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення надання послуг/робіт, можливість надати послугу/роботу у вказаний строк та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір, рахунок-фактура, акт виконаних робіт, тощо).
 

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

1. Реєстраційні документи

  • Для фізичної особи-підприємця:

копія паспорту, завірена підписом особи;

копія витягу (виписки) з ЄДР;

копія витягу з реєстру платників єдиного податку, завірена підписом та печаткою (за наявності). Давність витягів - не більше двох місяців до дати пред’явлення;

довідка з банку про наявність банківського рахунку

  • Для юридичної особи:

копія витягу (виписки) з ЄДР.Давність витягу (виписки) - не більше двох місяців до дати пред’явлення;

копія статутуудіючій редакції, завірена ЮО;

наказ про призначення керівника (завірений ЮО), який має прраво підпису;

2. Короткий опис методології роботи (до двох сторінок)

3. Деталні резюме всіх залучених експертів

4. Опис попереднього досвіду із зазначенням контактів попередніх замовників

6. Фінансова пропозиція

Істотні критерії (умови відбору) тендерних пропозицій:

1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення

2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення

3. Якість опису послуг/робіт та відповідність очікуванням організатора

4. Прийнятна ціна, умови оплати праці та умови надання послуг/виконання робіт
 

Тендерні процедури.

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за електронною адресою: nm1229239@gmail.com до 24.01.2021 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали доповного завершення передачітовару/послуги.

Тендерні докумнети повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявнсті), мають бути надіслані у двох формах:

- у письмовій формі у запечатаному конверті із зазначенням на конверті назви постачальника, “Відкритий тендер, 15L”, пл. Соборна, 1Г, смт Марківка, Луганська, 92400

- у електронному вигляді (скановані у форматі PDF) на електронну адресу ПРООН grants.ua@undp.org з темою листа “Відкритий тендер 15 L Громадська організація “Моя Марківщина”
 

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 00-00 25.01.2021 року, розгляду не підлягатимуть.

Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 27.01.2021 року.

        

Контакти

  • +38(050)2267027
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.