bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Оголошення про проведення відкритого тендеру на закупівлю комп’ютерної техніки

Громадська організація “Моя Марківщина” в рамках грантового проекту “Створення сучасного освітнього простору для підвищення потенціалу працездатного населення Марківської громади”, що реалізується за підтримки Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру, оголошує відкритий тендер на закупівлю комп’ютерної техніки.

Дата оголошення відкритого тендеру: 04.01.2021 р.

Термін подання тендерних пропозицій: до 19.01.2021 р.

Предметом закупівлі є:


1. Проектор - 1 шт.

2. Екран до проектору  - 1 шт.

3. Ноутбук - 10 шт.

4. Колонки

5. Кабель

6. Стійка/кріплення до проектора

До участі у тендері допускаються запрошується суб’єкти підприємницької діяльності, належгим чином зареєстровані за законодавством України, постачальники, що мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі, заявлений товар, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна).

Конкурсні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та надіслані в електронному та паперовому вигляді.

Повна інформація щодо умов проведення конкурсу та технічні характристики містяться в додатках. 

Контакти

  • +38(050)2267027
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.