bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс грантів «Комунікація влади з громадськістю під час пандемії COVID-19»
01.01.2021

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за підтримки ЄС оголошує конкурс грантів на тему «Комунікація влади з громадськістю під час пандемії COVID-19». Дедлайн - 25 січня 2021 року.

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій в рамках програми «Громадськість за демократизацію», яка фінансується Європейським Союзом оголошує конкурс грантів на тему «Комунікація влади з громадськістю під час пандемії COVID-19». 

Мета конкурсу – надати підтримку організаціям громадянського суспільства для посилення процесу демократизації в Україні.

Максимальний розмір гранту – 415 000 гривень (оптимальний бюджет проекту 345 000 гривень). Максимальна тривалість проєктів – 9 місяців. Оптимальна тривалість проєктів - 6 місяців. Переможці конкурсу під час виконання грантової угоди мають право подати нову грантову заявку, що забезпечить збереження сталості або розширення проєкту, який виконується.

Пріоритети конкурсу

Проєкт має передбачати досягнення прогресу у збільшенні впливу громадськості на хід демократизації в Україні з точки зору адвокації, моніторингу та оцінки реформ, участі громадськості та обізнаності шляхом наступної діяльності (наведений перелік не є вичерпним):

  • Аналіз змін в комунікації влади на місцевому, регіональному та міжрегіональному рівнях в Україні за час пандемії COVID-19, активності влади в соціальних мережах, каналів зворотнього зв’язку з владою для громадян, змін в проведенні особистого прийому громадян тощо;
  • Аналіз проведення засідань громадських рад в регіонах, їх формату (онлайн чи офлайн), кількості учасників засідань та засідань за рік, можливості для громадян дивитися засідання громадських рад онлайн, публікацій протоколів засідань та фінальних рішень засідань громадських рад на сайті місцевої влади чи громадської ради; опитування членів громадських рад щодо роботи громадських рад в 2020 році та доступності влади для громадян;
  • Проведення опитування серед регіональних ОГС щодо їх взаємодії з владою протягом 2020 року: періодичність звернення ОГС до органів місцевої чи регіональної влади, органів місцевого самоврядування, формат та канали спілкування з владою, їх ефективність, зацікавленість влади в зворотньому зв’язку, проблеми спілкування з владою тощо;
  • Проведення адвокаційної кампанії щодо важливості прямого спілкування влади з громадянами, зворотнього зв’язку від громадян, посилення діалогу між ОГС та владою на місцевому, регіональному та міжрегіональному рівнях з метою прискорення реалізації реформ.

Проєктна діяльність має передбачати широке інформування громадськості про хід реалізації проєкту та його результати (у тому числі, через проведення підсумкової прес-конференції, поширення історій успіху).

Переможці конкурсу матимуть можливість отримати додаткові знання щодо розбудови інституційної та професійної спроможності, відвідати конференції для отримувачів грантів та інших регіональних ОГС і ЗМІ.

Кінцевий термін подання грантових заявок – 25 січня 2021 року.

Зверніть увагу, що консультації щодо оформлення грантових заявок не надаються телефоном. У разі виникнення додаткових запитань, листи, будь ласка, надсилайте на електронну адресу [email protected].

Всі деталі

Контакти

  • Команда проєкту “Громадськість за демократизацію”
  •  [email protected]

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.