Посольство Фінляндії в Україні оголошує конкурс проектних заявок на отримання фінансування від Фінського Фонду Місцевого Співробітництва. Дедлайн - 14 лютого 2021 року.
Посольство Фінляндії оголошує конкурс проєктів 2021/2022 з наступних тем:
Для участі у змаганні Заявникам необхідно заповнити Аплікаційну заявку англійською мовою та надіслати разом із заповненими Додаток1, Додаток2 до Посольства не пізніше 17.00, 14 лютого, 2021 року на електронну адресу: [email protected], вказавши у темі повідомлення "LCF" та назву організації.
Зверніть, будь ласка, увагу, що обсяг аплікаційної заявки не має перевищувати 5 сторінок (шрифт 12) + Додатки.
Що таке Фонд Місцевого Співробітництва?
Фінський Фонд Місцевого Співробітництва (LCF) – Фонд, яким управляє Посольство Фінляндії в Україні.
Фонд спрямований на підтримку місцевих (українських) громадських організацій (ГО).
У деяких випадках також інші організації можуть подавати свої заявки, наукові та дослідницькі інститути, незалежні ЗМІ та заклади культури.
Зверніть, будь ласка, Вашу увагу, що державні організації не можуть подавати заявки, але можуть бути партнерами ГО із власним фінансовим внеском /або в натуральній формі.
Проєкт повинен відповідати цілям та принципам офіційної політики розвитку Фінляндії.
Політика розвитку Фінляндії націлена на зменшення бідності, реалізацію основних прав та сприяння сталому розвитку у всьому світі:
https://um.fi/goals-and-principles-of-finland-s-development-policy#Development
Щонайбільше 4 проєктні пропозиції будуть відібрані для підтримки у 2021.
Посольство не підтримує проєкти, що передбачають фінансування виключно за рахунок Фонду.
Фінансова підтримка від Посольства для проєкту може варіюватися у межах € 50.000.
Всі проєкти, що фінансуються за рахунок коштів Фонду, повинні провести незалежний аудит.
Відповідні кошти можуть бути включені до бюджету проєктної пропозиції.
Запропонований проєкт повинен мати потенціал для реальних, вимірних результатів.
Посольство заохочує заявників до стратегічної співпраці з іншими організаціями громадянського суспільства, місцевими органами влади та приватним сектором з метою підвищення сталості та ефективності проєкту.
Запропоновані проєкти розраховані, як правило, на один або два роки.
Наступні види проєктів не можуть бути підтримані Фондом Місцевої Співпраці Посольства Фінляндії:
Критерії відбору
Посольство Фінляндії підкреслює важливість написання якісної проєктної заявки.
Професійна компетентність має бути відображена у якості та чіткості проєктної заявки. Найважливіший критерій відбору проєктних заявок – це відповідність темі та якість.
Під час відбору проєктних заявок Посольство намагається зберегти баланс між пріоритетними темами, а також географічний баланс в межах України.
Посольство може надати перевагу новим заявникам перед тими, які нещодавно отримали кошти від Фонду. Організації можуть отримати фінансування максимум два роки поспіль.
(https://um.fi/goals-and-principles-of-finland-s-development-policy#Development) і особливо темам LCF 2021, як зазначено у оголошенні
Подача проєктної заявки:
Обсяг файлів із аплікаційною заявкою та Додатками не повинен перевищувати разом 5 Mb.
Файли, які неможливо відкрити, не розглядаються.
Файли, які потрібно загружати за посиланнями, не розглядаються.
Розглядатимуться лише заявки, надіслані до PYM.
Заявник надсилає заявку лише один раз.
Результати першого туру слід очікувати 18 березня, 2021.
Кандидатів, відібраних до другого туру, можуть попросити надати додаткову інформацію.
Результати другого туру можна очікувати 20 квітня 2021.
Посольство зв’яжеться із кандидатами, відібраними до фінального туру для проведення співбесіди, після якої і буде прийнято остаточне рішення.
Посольство зв’яжеться із представниками обраних для надання фінансової підтримки проєктів з метою обговорення необхідних умов перед укладанням угоди.
Переконайтесь, що ваші контактні дані правильні.
Процес відбору проєктних пропозицій є предметом форс-мажорних обставин, що може іноді призвести до затримок.
У кінці січня Посольство організує онлайн-сесію відповідей-запитань, на початку січня оголошення буде опубліковано на сторінці посольства в Facebook.
За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка: natalya.golova (at) formin.fi
Додаткова інформація:
Посольство Фінляндії залишає за собою право прийняти або відхилити проєктні пропозиції згідно своїх преференцій та змін ситуації в країні.
Угода про проєкт між Посольством Фінляндії та організацією повинна бути підписана уповноваженим представником організації-отримувача гранту. Підписання відбудеться у Києві у Посольстві Фінляндії, якщо не буде домовлено інше.
Отримувач гранту від Фонду несе відповідальність за виконання заходів, для яких грант був наданий та за належну фінансову діяльність. Наприкінці реалізації проєкту організація повинна надати Посольству повний описовий та фінансовий звіти про реалізацію проєкту, відповідно до плану дій та Угоди. Для проєктів, що тривають два роки передбачається проміжний звіт.
Бюджет проєкту повинен розраховуватися в гривнях та євро. Угода буде укладена англійською мовою та визначатиме підтримку Посольства в євро. Фінансування буде надано в еквівалентній сумі в гривнях відповідно до курсу Посольства на момент оплати.
Виплата гранту, як правило, здійснюється двома або більше внесками: перший після підписання угоди, другий після проміжного звіту і останній після того, як посольство отримає належну остаточну звітність.
Посольство залишає за собою право перевіряти або оцінювати будь-який з проєктів, що фінансується у будь-який час. Організація, відповідальна за проєкт, повинна надати всю необхідну документацію для оцінки / перевірки.
Коментарі