bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Запит інформації на ринку щодо закупівлі послуг

 

Послуги фінансуються ЄС в рамках програми «Програма підтримки управління державними фінансами в Україні (EU4PFM. Програма фінансується з коштів Європейського інструменту сусідства (ENI). Кінцевим власником та бенефіціаром цих послуг є Державна митна служба України.

Перш ніж оголосити міжнародну державну закупівлю, CPMA проводить ринкові консультації щодо цих Послуг. Учасникам ринку пропонується відповісти на запитання анкети, надати свої пропозиції та рекомендації не пізніше 17:00 7 грудня 2020 року.

Будь ласка, надсилайте Ваші відповіді щодо ринкової консультації, використовуючи функцію зв’язку CVP IS або електронною поштою: publicprocurement@cpva.lt

Ви можете ознайомитися з необхідними документами за цим посиланням:

https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/publicpurchase_docs.asp?PID=550278

P.S.Заплановані міжнародні державні закупівлі будуть здійснюватися в Центральній інформаційній системі державних закупівель Литви (CVP IS). Ви можете отримати доступ до системи за цим посиланням:

https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/login.asp?B=PPO

Зверніть увагу, що якщо Ви маєте намір брати участь у закупівлі, ми рекомендуємо попередньо зареєструватися в системі CVP IS як користувач (лише зареєструвавшись, Ви зможете подати пропозицію). Ця державна закупівля планується розпочатися наприкінці цього року.

Контакти

  • Ірина Нефед
  • Спеціаліст з комунікацій та зв’язків з медіа
  • тел.: +38 067 676 21 02
  •  e-mail:i.nefed@eu4pfm.com.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.