bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі послуг друку буклету

КУ «Агенція розвитку Мелітополя» в рамках грантового проекту RPP/2020/08/204/BSP «Сервіс промоції для крафтового мікро та малого бізнесу Мелітопольського регіону», що реалізується за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру, оголошує відкритий тендер на закупівлю послуг.

Дата оголошення про тендер: 18.11.2020 р.

Термін подання тендерних пропозицій: до 17:00 02.12.2020 р.

Предметом закупівлі є послуги з друку буклету - довідника для підприємців:  

Тираж                                -    500 одиниць,

Формат друку                     -    повнокольоровий друк сторінок

                                          -   формат А4 (210*297мм)

                                          -  120 сторінок

                                          -   дизайнерська обкладинка

Вимоги до постачальника послуг– учасника тендеру:

До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для надання послуг; постачальник має можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною нижче адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна, акт виконаних робіт, тощо)

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи (склад цінової пропозиції):

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус
 3. Цінова пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 4. Зразок договору послуг;
 5. Інші документи, якщо вважає  за необхідне та може бути корисним для розгляду.

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;
 3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора;
 4. Строк надання товарів: протягом 14 робочих днів від дати підписання Договору;
 5. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання послуг;
 6. У вартість послуги повинна бути включена доставка товару до місця призначення, а саме: м. Мелітополь, вул. Чернишевського 26.

 

Оплата послуг здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії. 

 

Тендерні процедури та вимоги до надсилання тендерної пропозиції

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг, але не менше 30 (тридцяти) днів з дати розкриття  пропозицій — 03.12.2020

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел. адресою agency.melitopol@mlt.gov.ua до 02.12.2020, 17:00

Тендерні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та:

 • в електронному вигляді (у форматі PDF) мають бути надіслані на електронну адресу: agency.melitopol@mlt.gov.uagrants.ua@undp.org та naborodina@undp.org  із темою листа «Відкритий тендер грантова угода_№RPP/2020/08/204/BSP Друк» не пізніше 02.12.2020, 17:00
 • в оригіналі у паперовому запечатаному вигляді мають бути надіслані за адресою: 74312, Україна, Запорізька область, м. Мелітополь, вул.Чернишевського 26, КУ «Агенція розвитку Мелітополя» не пізніше 02.12.2020, 17:00.

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 02.11.2020, 17:00 розгляду не підлягатимуть і повертаються учасникам у запечатаному вигляді.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам тендеру, викладеним у тендерній документації.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.  Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 04.12.2020.

Умови оплати:

Замовник може здійснювати попередню оплату у розмірі до 50% вартості  послуг протягом 3 (трьох) банківських днів з моменту підписання Договору, та остаточну оплату протягом 3(трьох) банківських днів з моменту надання послуги та підписання Сторонами всіх документів, підтверджуючих надання послуг.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Шаблон тендерної пропозиції: https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1DnzaUm0C6BYPJwC0L0EHlKqgSUkbdj2Z  

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.