bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Оголошення про проведення відкритого конкурсу із надання поліграфічних послуг

ГО «Вектор розвитку та змін» в рамках грантового проєкту «Популяризація автономного вуличного освітлення з використанням сонячної енергії в м.Торецьк», який реалізується в рамках компоненту «Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади» Програми ООН із відновлення і розбудови миру, оголошує відкритий конкурс з надання поліграфічних послуг.

 

Дати оголошення відкритого конкурсу:

15.11.2020 — 29.11.2020.

 Предметом закупівлі є товари/ послуги, а саме:

  1. Друк інформаційних табличок (матеріал пластик) габаритні розміри формату А3 орієнтація – альбомна.

Строк надання товарів/ послуг: протягом 20 календарних днів від дати підписання Договору поставки.

 

­­Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника конкурсу

До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: постачальники, що мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі/надання послуг.

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи:

  1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію підрядника для здійснення відповідної діяльності на території України та відповідних КВЕДів;
  2. Конкурсна пропозиція;
  3. Оригінал Рахунка-фактури
  4. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;
  5. Відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;
  6. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора;
  7. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг.

 

Конкурсні процедури

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього конкурсного оголошення.

Конкурсні  пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару

Вимоги до надсилання цінової пропозиції:

Конкурсні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності), мають бути надіслані не пізніше  29 листопада 2020 року (до 18.00) у форматі:

- у електронному вигляді (відскановані у форматі PDF) на електронну адресу vektor_rz@ukr.net з темою листа «Конкурсна_пропозиція_назва учасника».

 

Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 18:00  29 листопада 2020 року, розгляду не підлягатимуть.

 

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсі документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в конкурсному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором учасникам конкурсу шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.  Дата засідання конкурсного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 30 листопада 2020 року.

 

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим конкурсним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсу пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію та деталі ел. адресою vektor_rz@ukr.net та за телефонами: +38(050)428-86-29; (голова правління ГО «Вектор розвитку та змін» Євген Клейно).

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.