bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс «Eco Callenge» серед готельєрів Маріупольського району Донецької області

Запрошуємо готельєрів до участі в проєкті «Підвищення конкурентоспроможності підприємств галузі гостинності та покращення іміджу готелів Азовського узбережжя, як соціально відповідальних бізнесів, через розвиток партнерства з кластером підприємців-переробників відходів, створення сортувальних станцій та надання послуг базам відпочинку з вивозу відсортованих відходів», реалізується ГО «ЕКО ГУРТ» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

В рамках проєкту до 25 листопада в населених пунктах Маріупольського району Донецької області (Маріуполь, Юр’ївка, Білосарайська Коса, Мелекіне, Ялта, Урзуф, Магуш, Рибацьке, Бабах-Тарама та інші) проводиться конкурс серед готельєрів Азовського узбережжя «Eco Callenge». Готелям та іншим закладам гостинності (пансіонати, хостели, туристичні бази) пропонується продемонструвати свою готовність впровадити роздільний збір відходів у закладі.

Для переможця, який здасть на переробку найбільшу кількість вторинної сировини,  буде закуплено контейнера для створення сортувальної станції на території закладу.

Для участі в конкурсі необхідно:

  1. Бути офіційно зареєстрованим підприємством галузі гостинності (ФОП, ТОВ та інше), мати відповідні КВЕД, мати можливість надати оригінали  документів (виписка, витяг тощо).
  2. Заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/bKiwPGxqM141fh3d6
  3. Збирати ресурсоцінну вторинну сировину на території закладу (відходи можуть збиратись як з локації готелю, пляжу так і з довкілля), розсортувати вторсировину по різновидах (фракціях).
  4. Здати зібрану вторинну сировину на переробку. Замовлення транспорту для вивезення вторсировини за телефоном +380673068510.
  5. Необхідно отримати від приймача вторсировини підтвердження кількості зданої вторинної сировини у накладній.
  6. Відіслати фото та скан накладної на пошту ecogurt.mariupol@gmail.com

 Зацікавлені учасники можуть отримати додаткову інформацію: яка вторсировина є ліквідною (ресурсоцінною) та які різновиди можна здати в існуючі пункти прийому, з’ясувати  інші поточні та процедурні питання за електронною адресою  ecogurt.mariupol@gmail.com або за телефоном 0973068510.

Контакти

  • 0973068510; ecogurt.mariupol@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.