bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

УВАГА! Продовжено тендер на закупівлю спортивних товарів та обладнання

Громадська організація «Покоління «ЗЕД» за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру «Посилення національної та місцевої спроможності для ефективного забезпечення правосуддя, безпеки та послуг з реінтеграції постраждалих внаслідок конфлікту на територіях України» за підтримки уряду Нідерландів цим оголошенням запрошують постачальників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для закупівлі спортивного обладнання у межах мікропроєкту «Я_націЯ», який реалізується спільно з Управлінням патрульної поліції Луганської області Департаменту патрульної поліції.

Перелік товарів наданий у Додатках або через Гугг Диск https://drive.google.com/drive/folders/1LXMPeqfRkmb5ooG629Heh2_hOHdekB40?usp=sharing 

Послуги з постачання спортивного обладнання для облаштування спортивної зали (50 кв. м).

Постачальники мають бути офіційно зареєстровані для здійснення відповідної діяльності на території України, мати відповідні КВЕД, повинні мати досвід надання послуг з постачання спортивних товарів.

Адреса надання послуги: вул. Штейгерська, 14 (літера А-2Н) у м. Лисичанськ, Луганська обл.

Адреса доставки товарів така сама і доставка має бути включена в вартість пропозиції.

Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4 к – 4 поверх, кабінет №6  або електронною поштою  після запиту з темою листа “Тендер - спортивні товари” на pokolinnia.z@gmail.com  

Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді !!!!  доставлені за вищенаведеною адресою до 17:00 годин до  23 листопада 2020 року та в електронному вигляді надіслані на пошту ПРООН grants.ua@undp.org  з темою листа «Угода №RPP/2020/08/196–СР відкритий тендер» після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Засідання Тендерного Комітету заплановано на 25.11.2020 року через онлайн платформу Zoom, посилання на яке буде надіслано всім учасникам Конкурсу.

Зацікавлені постачальники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефоном: +380950517519 (Галина Посвалюк), e-mail: pokolinnia.z@gmail.com 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.