bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Оголошення про проведення відкритого тендеру на закупівлю зарядної станції Twincharge combo

Районна громадська організація «Кремінський центр регіонального розвитку «Наша громада» в рамках грантового проєкту «Створення зарядної станції для електроавтомобілів у м. Кремінна», що реалізується в рамках Компоненту «Місцеве самоврядування та реформа децентралізації влади за підтримки Програми ООН і з відновлення та розбудови миру, оголошує відкритий тендер на закупівлю та встановлення зарядної станції Twincharge combo для електромобілів.
Дата оголошення про тендер: 13 жовтня 2020 р.
Термін подання тендерних пропозицій: до 29 жовтня 2020 р.
Предметом закупівлі є товари/ послуги, а саме:
Зарядна станція Twincharge combo для електромобілів:
Технічні характеристики:
Станція зарядна публічного використання для зарядки автомобілів змінним струмом з двома роз’ємами стандартів SAE J1772 (для американського типу зарядки в авто) і TYPE-2 IEC62196-2 (для європейського типу зарядки в авто).
До корпусу прикріплені 2 кабелю (кручених) довжиною до 4 метрів.
Потужність регульована, з максимальною величиною для стандарту SAE J1772 – 7 кВт, 1 фаза, 220В; для стандарту TYPE-2 IEC62196-2 – 22 кВт, 3 фази, 380 В
За допомогою пульта дистанційного керування і умовного доступу, станцію можна встановити на громадській парковці з можливістю особистої експлуатації.
Для безпеки експлуатації станція має захист від перегріву, замикання на землю і захист від відсутності заземлення.
Корпус станції виконаний з нержавіючої сталі
Вбудований модуль WI-FI
Наявність программного забезпечення для управління станцією
Контроль зарядки та перегріву батарей;
Радіомодуль для карток користувачів;
3 фази, 230В, 32А, 22кВт (2х11кВт)
два зарядні кабелі Type 1/Type 2
Ступінь захисту не менше IP 54
Доставка обладнання
Монтаж.
Строк надання товарів/ послуг: до 01.12.2020 р.
Місце надання товарів/ послуг: Луганська область, м.Кремінна, вул.Дражевського, район будівлі 17
До розрахунку ціни входять усі види послуг (доставка, навантажувально-розвантажувальні роботи, монтаж, введення в експлуатацію та навчання користуванням обладнанням), у тому числі й ті, які доручатимуться для виконання третім особам
Податки та збори (в тому числі ПДВ) повинні бути включені до ціни товару та загальної суми і не повинні бути винесені окремим рядком.
Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру
До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавствомУкраїни: постачальники, що мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі/надання послуг, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/ акт виконаних робіт)
Учасник тендеру надає організатору наступні документи:
Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
Копія документу, що підтверджує податковий статус
Сертифікат відповідності на товар, або паспорт/сертифікат якості, або декларація про відповідність, якими підтверджено, що технічні, якісні характеристики товару за предметом закупівлі відповідають вимогам діючого законодавства;
Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається);
Оригінал Рахунка-фактури
Зразок договору поставки товару
Та інші документи, якщо вважає за необхідне
Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:
Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення
Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора
Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг
Тендерні процедури
Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою krem.gromada@gmail.com або за посиланням https://drive.google.com/…/1Gq7Kd-m0TyFPum3…/view… до 29жовтня 2020 року.
До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.
Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару
Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) і надіслані до 28 жовтня 2020 року із зазначенням на конверті назви постачальника, “Відкритий тендер: надання товарів/послуг” «Створення зарядноїстанції для електроавтомобілів у м. Кремінна» Районна громадська організація «Кремінський центр регіонального розвитку «Наша громада», за адресою: 92905, Луганська область, м.Кремінна, пл.Красна,20
А також скановані версії надіслані на електронну адресу: gb_20@zurc.org
Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а сааме після 00-00 29 жовтня 2020 року, розгляду не підлягатимуть.
Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.
Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 30 жовтня 2020 року.
Додаткові застереження
Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.
Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.
 
Контакти: 0509833132 Загоруй Світлана Михайлівна

Контакти

  • 0509833132 Загоруй Світлана Михайлівна
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.