bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на закупівлю товарів

Громадська організація «Соледарська платформа ініціатив» в рамках грантового проєкту «Культурно-ігровий майданчик для всіх: від великих до малих!», що реалізується в рамках Програми малих грантів для підтримки механізму партисипативного бюджету у 8 цільових громадах Донецької та Луганської областей (підконтрольні уряду України території) за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру, оголошує відкритий тендер на закупівлю та встановлення дерев’яної альтанки, лавки та гойдалки для дитячого майданчика.

Дата оголошення про тендер: 9 жовтня 2020 р.

Термін подання тендерних пропозицій: до 25 жовтня 2020 р.

 Предметом закупівлі є товари/ послуги, а саме: 

1. Альтанка:

Технічні характеристики:

 • Шестистороння альтанка (з підлоговим покриттям)  з 3-ма лавками по трьох сторонах. Сторони з лавками закриті, а  фронтальні сторони відкриті для глядачів.    
 • Матеріал -  дерево.  
 • Покрівля бітумна черепиця.
 • Діаметр по кутах сторін  -  4.5м.           
 • Пандус і поручні. 
 • Облаштування всередині альтанки  електромережі (проводка, розетки, вимикач, лінійний LED cвітильник ).

 

2. Лавки – 3 штуки

Технічні характеристики:

 • Довжина (м) 2; Ширина (м) 0,4 Висота (м) 0,45
 • Матеріал – дерево та профільна труба 40*20 мм
 • Забетоновані в ґрунт.

 

3. Дитяча гойдалка для дітей із фізичними вадами «Гніздо лелеки»

Технічні характеристики:

 • Кругле сидіння  діаметром 100 см, сплетене з міцних мотузок
 • Мотузки виготовлені з міцного матеріалу
 •  Каркас дерев’яний .

 

4. Доставка обладнання для культурно-ігрового  майданчика

 

5. Монтаж та встановлення  альтанки, лавок та дитячої гойдалки.

 

Строк надання товарів/ послуг: протягом 60 днів від дати підписання Договору поставки.

У вартість послуги/товару повинна бути включена доставка товару до місця призначення, а саме: Донецька область,  Бахмутський р-н,  м.Соледар, вул. Карпинського 5-а

Податки та збори (в тому числі ПДВ) повинні бути включені до ціни товару та загальної суми  і не повинні бути винесені окремим рядком.

Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: постачальники, що мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі/надання послуг, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/ акт виконаних робіт)

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус
 3. Сертифікати на товар
 4. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 5. Оригінал Рахунка-фактури
 6. Зразок договору поставки товару
 7. Та інші документи, якщо вважає  за необхідне

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення
 3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора
 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою gb_20@zurc.orgдо 23 жовтня 2020 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності)  і надіслані  до 23 жовтня 2020 року із зазначенням на конверті назви постачальника, “Відкритий тендер: надання товарів/послуг” «Культурно-ігровий майданчик для всіх: від великих до малих!», Громадська організація «Соледарська платформа ініціатив», за адресою: 84545, Донецька область, Бахмутський район, м.Соледар, вул.Дачна 9/22

А також скановані версії надіслані на електронну адресу: gb_20@zurc.org

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 00-00 26 жовтня 2020 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.  Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 30 жовтня 2020 року.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.                                                     

Контакти

 • gb_20@zurc.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.