bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відкритий тендер із закупівлі товарів/послуг з установлення відеоспостереження

Відкритий тендер із закупівлі товарів/послуг з установлення відеоспостереження

ГО «СХІДНА ВАРТА» в рамках грантового проєкту «Взаємодія заради безпечного майбутнього: підвищення рівня безпеки громади Лисичанська через впровадження (оновлення) міської програми профілактики злочинності», що реалізується за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру, оголошує відкритий тендер на закупівлю товарів/послуг з установлення відеоспостереження.

Дата оголошення про тендер: 29 вересня 2020 р.

Термін подання тендерних пропозицій: до 10 жовтня 2020 р.

Предметом закупівлі є товари та послуги з установлення відеоспостереження (повний перелік – у документі «Цінова пропозиція»).

Строк надання товарів: до 5 робочих днів від дати підписання Договору поставки.

У вартість послуги/товару повинна бути включена доставка товару до місця призначення, а саме вул. М. Грушевського, 8, м. Лисичанськ Луганської області.

Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: постачальники, що мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі/надання послуг, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/ акт виконаних робіт).

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус
 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається)
 4. Лист-згода на обробку персональних даних у довільній формі
 5. Лист-погодження з умовами тендерного оголошення
 6. Оригінал рахунка-фактури
 7. Зразок договору поставки товару
 8. Ліцензію на товар в Україні (за необхідності)
 9. Гарантійний талон, гарантія не менше 12 місяців (після підписання договору)
 10. та інші документи, якщо вважає  за необхідне

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення
 3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора
 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою iryna.nikulnikova@ukr.net  та телефоном 0500275941до 9 жовтня 2020 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Умови оплати:

Оплата здійснюється трьома платежами: перший платіж, у розмірі (орієнтовно) 20% від загальної вартості товару, здійснюється протягом 3-х банківських днів з моменту отримання товару, другий платіж, у розмірі 60-70%, – до 30 листопада 2020 року включно, третій платіж – у січні 2021 р.

 

Тендерні пропозиції мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) із зазначенням на конверті назви постачальника: «Відкритий тендер: надання товарів/послуг» проєкту «Взаємодія заради безпечного майбутнього: підвищення рівня безпеки громади Лисичанська через впровадження (оновлення) міської програми профілактики злочинності» на адресу ГО «СХІДНА ВАРТА»: вул. Європейська  45, м. Лисичанськ, Луганська обл., 93100 у запечатаному непрозорому конверті, а також в електронному вигляді (відскановані у форматі PDF) на електронну адресу grants@gurt.org.ua з темою листа «Відкритий тендер_RPP/2020/08/076/CS_назва учасника». Акцентуємо Вашу увагу, що тендерна документація в електронному вигляді має надсилатися тільки на електронну адресу grants@gurt.org.ua.

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 17-00 10 жовтня 2020 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.  Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 16 жовтня 2020 року.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру), надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням, підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

 

 

Керівник ГО «СХІДНА ВАРТА»                                                   Валентина Ходус

Контакти

 • Ірина Нікульнікова ел. адреса iryna.nikulnikova@ukr.net
 • телефон 0500275941
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.