bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на закупівлю студійної цифрової камери для запису відеоконтенту

Конкурс на закупівлю студійної цифрової камери для запису відеоконтенту.

ГО «Взаємодія Плюс» в рамках проєкту «Підприємницька вітальня», в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки ЄС, оголошує відкритий конкурс на закупівлю студійної цифрової камери для запису відеоконтенту.

 Дати оголошення відкритого конкурсу на постачання послуг:

18.09.2020 — 28.09.2020.

 Предметом закупівлі послуг є:

1.  Студійна цифрова камера  для запису відеоконтенту - Canon Legria HF G60 / PanasonicAG-AC30Eчи аналогічні за характеристиками моделі.

Товар повинен відповідати наступним вимогам

-          Тип камери - камкордер

-          Тип: CMOS-датчик типу 1/2.3

-          Загальна кількість пікселів: Прибл. 21.14 МП

-          Максимальна діафрагма: f1.8–f2.8

-          Оптичний стабілізатор зображення

-          Оптичний: 20-кратний зум

-          РК-монітор - розмір екрану щонайменше 3” (7.5 см), 100% огляд

-          Роздільна здатність: 3840x2160 / 1920x1080

-          Вбудований мікрофон: Стереоелектретний конденсаторний мікрофон

-          Офіційна гарантія

 

Вимоги до постачальника товарів – учасника конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі; заявлений товар має бути у наявності на складі у вказаній кількості; постачальник має можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною нижче адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна, тощо)

 

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи (склад цінової пропозиції):

 • код ЄДРПОУ для перевірки стану реєстрації, уповноваженої особи, стану податкової реєстрації та відсутності у реєстрі боржників;
 • цінова пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 • рахунок-фактура;
 • зразок договору купівлі-продажу / постачання;
 • інші документи, якщо вважає за необхідне та може бути корисним для розгляду.

 

Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

 1. відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;
 2. відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;
 3. якість опису послуги та відповідність очікуванням організатора;
 4. строк надання послуг: протягом 60 календарних днів від дати підписання Договору;
 5. прийнятна ціна, умови оплати та гарантійний термін.

Оплата послуг здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії.

 

Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару, але не менше 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття пропозицій.

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел. адресою: office@vzplus.org, або за телефоном +38(093)233-78-32 (керівник проєкту Роман Дима) до 27.09.2020, 18:00

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та

 • в електронному вигляді (у форматі PDF) мають бути надіслані на електронну адресу ГО «Взаємодія Плюс» office@vzplus.org grants.ua@undp.org  та nadiia.borodina@undp.org  із темою листа «Відкритий конкурс грантова угода № RPP/2020/08/205/BSP не пізніше 28 вересня 2020 року, 23:59, або в оригіналі у паперовому запечатаному вигляді мають бути надіслані за адресою: 84303, Україна, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, ГО «Взаємодія Плюс» не пізніше 28.09.2020, 23:59.

Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 28.09.2020, 23:59 розгляду не підлягатимуть і повертаються учасникам у запечатаному вигляді.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором переможцю конкурсу шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання конкурсу комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 01.10.2020.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контакти: Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію за телефоном +38(093)233-78-32 (керівник проєкту Роман Дима) до 27.09.2020, 18:00

Контакти

 • +38(093)233-78-32
 •  office@vzplus.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.