bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на ремонтні роботи

ГО «Інтеграція в майбутнє» в рамках грантового проєкту «Створення у Вугледарській ОТГ Денного центру соціально-психологічної допомоги особам, постраждалим від насильства», що реалізується за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру, оголошує відкритий тендер на закупівлю робіт з капітального ремонту приміщень денного центру для надання допомоги жінкам, постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статі, який буде розташований за адресою: м. Вугледар, вул. 13 Десантників буд.25 кв.16-17. 

Дата оголошення про тендер: 18.09.2020 р.

Термін подання тендерних пропозицій: до 05.10.2020 р.

Строк початку робот: протягом 5 днів від дати підписання Договору.

Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: постачальники, що мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі/надання послуг, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/ акт виконаних робіт)

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус
 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 4. Оригінал Рахунка-фактури
 5. Зразок договору поставки товару
 6. Кошторис на виконання робіт
 7. Та інші документи, якщо вважає  за необхідне

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення
 3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора
 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг

Тендерні процедури

Тендерну документацію можна безкоштовно отримати надіславши запит на e-mail: vugledarcda@gmail.com 

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді на e-mail: vugledarcda@gmail.com  з 21.09.2020 до 01.10.2020 року, або по тел. +380501814278.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/робот/передачі товару

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності), мають бути надіслані  до 12.00 05.10.2020 року у ДВОХ ФОРМАТАХ:
1. У письмовій формі на адресу м. Вугледар, вул. Трифонова 36/18 або на відділення №2 Нової пошти (Отримувач Сорокін Ф.Л. тел. +380501814278), у запечатаному конверті, із зазначенням на конверті: 

_Назва постачальника,_«Відкритий тендер: надання товарів/послуг/робіт” по проєкту «Створення у Вугледарській ОТГ Денного центру соціально-психологічної допомоги особам, постраждалим від насильства».

2. У електронному вигляді (відскановані у форматі PDF) на електронну адресу ПРООН
grants.ua@undp.org з темою листа «Вікритий тендер_RPP-2020-09-240-GBV_назва постачальника».

 Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 12.00 05.10.2020 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.  Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 07.10.2020 року.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

 

Керівник ГО «Інтеграція в майбутнє»           Антоніна Хаджолова

Контакти

 • e-mail:vugledarcda@gmail.com Phone: 0501814278; 0509390103
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.