bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Запит конкурсних пропозицій на послуги оренди (прокату) автомобіля
18.09.2020

ГО «Взаємодія – Плюс» виконавець проєкту «Технічна підтримка імплементації програми малих грантів для підтримки місцевого розвитку цільових громад Донецької та Луганської областей», що реалізується у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, оголошує запит конкурсних пропозицій на послуги з оренди (прокату) легкового автомобіля протягом жовтня – листопада 2020 року та запрошує кваліфікованих постачальників подати свої пропозиції.

Пакет документів для підготовки конкурсних пропозицій подано у додатку до даного оголошення. Запитання Ви можете надсилати до 17:00 за часом 22 вересня 2020 року на електронну адресу: [email protected], відповіді на них будуть надіслані учасникам конкурсу електронною поштою.

 Пропозиції приймаються до 18:00 за київським часом 24 вересня 2020 року на адресу: [email protected]. Зверніть увагу, що пропозиції мають подаватися лише на цю електронну адресу!

Умови конкурсу у Додатку

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.